ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

  Архів новин та подій за 2017 рік

 

Останнє оновлення: 21/03/2019

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Новини та події


Лютий 2019

20/02/2019
Змінюємо підхід до тексту новин! тренінг від екперта

20 лютого 2019 р. на тренінгу «Новини: як підвищити рівень цитування у ЗМІ» фахівці ХДНБ ім. В. Г. Короленко разом з експертом в сфері PR, засновницею освітніх проектів «Школа практичної журналістики», «Kharkov Storytelling Club» Іриною Лянною розбиралися у тонкощах новинної кухні.

Детальніше за лінком

12/02/2019
VI Зимова школа молодих бібліотекарів УБА "Visible Library: професійна комунікація" захід з розвитку молодих бібліотекарів

12-15 лютого 2019 року відбулася VI Зимова школа молодих бібліотекарів УБА "Visible Library: професійна комунікація". Цей важливий для розвитку бібліотекарів захід проходив у мальовничій Закарпатській області – селищі Ізки. Організатори: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Молодіжна секція УБА, ГО «Асоціація бібліотекарів Закарпаття», за підтримки Еко-курорту «Ізкі».

На школу прибули молоді бібліотекарі з різних міст України: Львова, Харкова, Кропивницького, Старобільська, Запоріжжя. Усі чотири дні були дуже насичені тренінгами, вишколами, лекціями. Спікери школи Лариса Лугова, Тетяна Борисова, Вікторія Польова, Микола Вірстюк, Катерина Косинська проводили тренінги, лекції та семінари, розповідали про те, як презентувати бібліотеку та бібліотечні послуги у віртуальному та реальному просторі. Молоді бібліотекарі освоїли принципи роботи на різних платформах та основні стилі подання інформації.

І обов’язковою складовою будь-якого навчання є практика – учасників поділили на команди, та кожна мала створити та презентувати свій проект. Зважаючи на те, що у 21-му сторіччі все більше поширюються соціальні мережі, – кожна команда мала створити бібліотечну сторінку та представити її в Інстаграмі, Фейсбуці чи Телеграмі. Завдяки порадам тренерів, учасники школи змогли освоїти принципи комунікації в соціальних мережах, основи SMM-менеджменту та випробувати теорію на практиці.
Звісно, що ці дні подарували ще одну важливу для професійного розвитку складову – спілкування, яке дало змогу зав’язати робочі контакти та знайти цікавих однодумців. Сподіваємось, що професійне життя кожного бібліотекаря буде насичене такими подіями, як Зимова школа.

11/02/2019
Добра історія про любов чи ні презентація книги

Нещодавно побачив світ жіночий роман з елементами фантастики "Добра історія про любов чи ні" від Дар'ї Коханова, харківської талановитої письменниці. Усі бажаючі можуть долучитись до презентації книги, що відбудеться у бібліотеці-філії №11 Холодногірського району м. Харкова о 15 лютого о 19-00

Детальніше за лінком

11/02/2019
Подаруни від видавництва «Кліо»

ВГО Українська бібліотечна асоціація пропонує дійсним членам Асоціації поповнити фонди бібліотек виданнями, переданими директором видавництва «Кліо» Вірою Соловйовою. Видання будуть передані на безоплатній основі, доставка здійснюється за рахунок отримувача.

Детальніше за лінком

08/02/2019
Книги у подарунок

ВГО Українська бібліотечна асоціація пропонує дійсним членам Асоціації поповнити фонди бібліотек виданнями, переданими директором видавництва «Кліо» Вірою Соловйовою. Видання будуть передані на безоплатній основі, доставка здійснюється за рахунок отримувача.

Детальніше за лінком

08/02/2019
Бібліотерапевт перший у новому році

Колеги з Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету випустили перший випуск бюлетеню ''Бібліотерапевт'' за 2019 рік. У ньому є й традиційні рубрики, вже уподобані читачами, але й новеньке - рубрика ''Харків медичний''. Читаємо, обговорюємо

Детальніше за лінком

04/02/2019
Девіз УБА 2019

Вітаємо новий девіз УБА «Бібліотека:час змін – час дій!», ідея якого належить Сірєнко Вікторії Вадимівні (в.о.директор КЗ «Станично-Луганська РЦБС» Луганської обл. )

Детальніше за лінком

03/02/2019
Молодіжні простори в бібліотеках методичні рекомендації

Довгоочикувані методичні рекомендації ВГО Українська бібліотечна асоціація «Молодіжні простори в бібліотеках» від Молодіжної секції УБА. Вітаємо авторів та усіх причетних

Січень 2019

31/01/2019
Підвищення кваліфікації працівників ХОУНБ

Серед питань було заслухано звіт директора ХОУНБ Н. Шостко про роботу бібліотеки в 2018 році та перспективи розвитку бібліотечної сфери Харківщини на майбутнє.
Заступник директора Л. Федотова ознайомила присутніх з матеріалами Науково-практичної конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», в роботі якої вона взяла участь.
Бібліотекар міського абонемента О.Зубренко провела цікавий тест «Твоя роль у команді»

30/01/2019
Від новації до інновації лише крок педагогічна майстерня

В рамках ХVІ Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» 30 січня 2019 року у #бібліотекаХПІ пройшла педагогічна майстерня «Від новації до інновації лише крок» під керівництвом директора НТБ НТУ "ХПІ" Семененко Лариси Петрівни.

Детальніше за лінком

25/01/2019
Вікімарафон у Харкові

Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить всеукраїнський Вікімарафон до 15-річчя української Вікіпедії, участь в якому можна взяти протягом 25–30 січня

Детальніше за лінком

20/01/2019
Новини від Міністерства культури України

МКУ затвердило нову Концепцію реформування системи забезпечення населення культурними послугами

Детальніше за лінком

15/01/2019
Невичерпний скарб бюлетень

Пропонкуємо до вашої уваги новий випуск бюлетеню ''Невичерпний скарб'' від колег з Наукової бібліотеки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Детальніше за лінком

14/01/2019
Статут УБА нова редакція

22 листопада 2018 р. на Звітно-виборній конференції ВГО Українська бібліотечна асоціація було прийнято нову редакцію Статуту нашої організації.
Ця нова редакція Статуту чіткіше окреслює одну із стратегічних цілей на 2019-2021 рр. – Ціль 8. Активізувати включення молоді в роботу Асоціації та інноваційну діяльність бібліотек.
Крім того, нова редакція Статуту ВГО Українська бібліотечна асоціація, згідно з вимогами органів державної реєстрації, приведена у відповідність з чинним Законом України «Про громадські об’єднання».

Детальніше за лінком