Волощук Марта Гнатівна

Фінансове право

2017

Волощук М. Г. Фінансове право [Текст]: підручник / М. Г. Волощук, Т. О. Карабін, М. В. Менджул; ДВНЗ ''Ужгород. нац. ун-т'', Асоц. платників податків України, Терит. від-ня у Закарпат. обл., Місц. осередок ВГО ''Асоц. ветеранів ДПС України'' у Закарпат. обл. - Ужгород: Вид-во Олександри Гаркуші, 2017. - 242, [1] с.

К3-63389

Підручник з навчальної дисципліни ''Фінансове право'' розроблений згідно з вимогами Болонського процесу та відповідає навчальній програмі із зазначеної дисципліни у вищих навчальних закладах. У підручнику висвітлені теми із Загальної та Особливої частини фінансового права, в тому числі про фінансову діяльність держави, предмет, метод, систему та джерела фінансового права, правові засади організації фінансового контролю, бюджетне право та бюджетні правовідносини, податкове право та податкову систему, правові основи банківської діяльності тощо.

Підручник розрахований на викладачів і студентів юридичних та економічних факультетів, працівників податкових органів, практикуючих юристів та економістів.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2017

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання