Волощук Марта Гнатівна

Фінансове право

2017

Волощук М. Г. Фінансове право [Текст]: підручник / М. Г. Волощук, Т. О. Карабін, М. В. Менджул; ДВНЗ ''Ужгород. нац. ун-т'', Асоц. платників податків України, Терит. від-ня у Закарпат. обл., Місц. осередок ВГО ''Асоц. ветеранів ДПС України'' у Закарпат. обл. - Ужгород: Вид-во Олександри Гаркуші, 2017. - 242, [1] с.

К3-63389

Підручник з навчальної дисципліни ''Фінансове право'' розроблений згідно з вимогами Болонського процесу та відповідає навчальній програмі із зазначеної дисципліни у вищих навчальних закладах. У підручнику висвітлені теми із Загальної та Особливої частини фінансового права, в тому числі про фінансову діяльність держави, предмет, метод, систему та джерела фінансового права, правові засади організації фінансового контролю, бюджетне право та бюджетні правовідносини, податкове право та податкову систему, правові основи банківської діяльності тощо.

Підручник розрахований на викладачів і студентів юридичних та економічних факультетів, працівників податкових органів, практикуючих юристів та економістів.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2017

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання