Ширер, Вільям

Злет і падіння Третього Райху

2017

Ширер, Вільям
Злет і падіння Третього Райху [Текст] : історія нацист. Німеччини : [у 2 т.] / Вільям Ширер. - Київ : Наш формат, 2017. - (Світоглядна література).
Т. 1 / з англ. пер. К. Диса. - 2017. - 704 с. - Бібліогр. : с. 685. - ISBN 978-617-7513-85-7

К4-26310

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій XX століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це лягло в основу масштабної праці Вільяма Ширера. Дослідник зібрав максимально об’єктивну інформацію про політичний злет Гітлера та його плани стосовно встановлення контролю над світом і з максимальною точністю довів свою розповідь до падіння Німеччини у вогненну прірву.
Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2018

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання