Ширер, Вільям

Злет і падіння Третього Райху

2017

Ширер, Вільям
Злет і падіння Третього Райху [Текст] : історія нацист. Німеччини : [у 2 т.] / Вільям Ширер. - Київ : Наш формат, 2017. - (Світоглядна література).
Т. 1 / з англ. пер. К. Диса. - 2017. - 704 с. - Бібліогр. : с. 685. - ISBN 978-617-7513-85-7

К4-26310

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій XX століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це лягло в основу масштабної праці Вільяма Ширера. Дослідник зібрав максимально об’єктивну інформацію про політичний злет Гітлера та його плани стосовно встановлення контролю над світом і з максимальною точністю довів свою розповідь до падіння Німеччини у вогненну прірву.
Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2018

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання