Ціпко, Сергій

Українці в Аргентині (1897-1950): Творення громади

2015

Українці в Аргентині (1897-1950): Творення громади [Текст] / Сергій Ціпко; пер. з англ. Марини Гримич і Світлани Кухаренко; за наук. ред. Марини Гримич. - Київ: Дуліби, 2015. - 279 с.: іл.

К3-62040

Видавництво «Дуліби» пропонує добірному товариству поціновувачів екзотичних сторінок української історії нове наукове видання, яке на сьогоднішній день об'єктивно є найкращим дослідженням про українців Аргентини. Це переклад з англійської мови книги канадського дослідника Сергія Ціпка.

Монографія канадського історика Сергія Ціпка «Українці в Аргентині (1897-1950): творення громади» є суттєвим внеском в українську історичну науку, передусім завдяки цінності викладеного в книзі нового, часом екзотичного фактологічного матеріалу, досі невідомого навіть вузьким фахівцям закордонної історії українців. Крім того, це дослідження кардинально змінює наше бачення себе не лише як народу, століттями прив'язаного до своєї території, а як мобільної спільноти, яка впродовж усієї своєї історії мандрує світом, закладає в різних його куточках великі історико-культурні анклави, які так чи Інакше змінюють етнокультурну мозаїку географічної мапи світу.

Призначається для науковців історичних, географічних, культурологічних та суспільних дисциплін, студентів гуманітарних та географічних факультетів, широкого кола читачів.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у лютому 2016

 

Останні надходження

Федоренко Владислав Леонідович
Тараненко Владимир Иванович
Тараненко Владимир Иванович
Магда Евгений Валериевич
Плоский Віталій Олексійович
Коструб Віктор
Савицький Ігор Васильович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання