Лазебник Валентина Іванівна

Сталь у степу. Погляд з України

2017

Лазебник В. І. Сталь у степу. Погляд з України [Текст] = L'acier dans la steppe. Le regard de L'Ukraine: [іст. нариси] / Валентина Лазебник. - Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2017. - 238, [1] с.: іл. - (Україна. Повернення своєї історії). - Текст парал.: укр., фр. - Бібліогр.: с. 232-239.

К6-609

Цю книгу сміливо можна віднести до серії «Україна. Повернення своєї історії», історії, яка відкриває приховану за радянських часів сторінку — діяльність іноземних промислових інвестицій та підприємництва, зокрема бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ й на початку ХХ ст. Саме Бельгія була головним інвестором України, її діяльність зосереджувалась в Криворізько-Донецько-Придніпровському регіоні.

На читача чекають сторінки з доказовою базою та відкриттями, що здійснені в результаті дослідження - це достовірний, конкретно-історичний та статистичний матеріал щодо дій, результатів та наслідків діяльності бельгійських інвесторів та підприємців в регіоні.

Сподіваємося, що книга дозволить скоригувати та розширити усталені погляди на історію економічного розвитку України та надасть певний поштовх подальшим студіям із цієї тематики як в Україні, так і в Бельгії.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2018

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання