Лазебник Валентина Іванівна

Сталь у степу. Погляд з України

2017

Лазебник В. І. Сталь у степу. Погляд з України [Текст] = L'acier dans la steppe. Le regard de L'Ukraine: [іст. нариси] / Валентина Лазебник. - Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2017. - 238, [1] с.: іл. - (Україна. Повернення своєї історії). - Текст парал.: укр., фр. - Бібліогр.: с. 232-239.

К6-609

Цю книгу сміливо можна віднести до серії «Україна. Повернення своєї історії», історії, яка відкриває приховану за радянських часів сторінку — діяльність іноземних промислових інвестицій та підприємництва, зокрема бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ й на початку ХХ ст. Саме Бельгія була головним інвестором України, її діяльність зосереджувалась в Криворізько-Донецько-Придніпровському регіоні.

На читача чекають сторінки з доказовою базою та відкриттями, що здійснені в результаті дослідження - це достовірний, конкретно-історичний та статистичний матеріал щодо дій, результатів та наслідків діяльності бельгійських інвесторів та підприємців в регіоні.

Сподіваємося, що книга дозволить скоригувати та розширити усталені погляди на історію економічного розвитку України та надасть певний поштовх подальшим студіям із цієї тематики як в Україні, так і в Бельгії.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2018

 

Останні надходження

Докінз Річард
Бохеньський Юзеф-Марія
Михалевич Ірина Юріївна
Косяк Сергей Николаевич
Лавер Олександр Георгійович
Орленко Микола Іванович
Хвильовий Микола Григорович
Сивицький Данило Йосипович
Тележенко Любов Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання