Лазебник Валентина Іванівна

Сталь у степу. Погляд з України

2017

Лазебник В. І. Сталь у степу. Погляд з України [Текст] = L'acier dans la steppe. Le regard de L'Ukraine: [іст. нариси] / Валентина Лазебник. - Дніпро: АРТ-ПРЕС, 2017. - 238, [1] с.: іл. - (Україна. Повернення своєї історії). - Текст парал.: укр., фр. - Бібліогр.: с. 232-239.

К6-609

Цю книгу сміливо можна віднести до серії «Україна. Повернення своєї історії», історії, яка відкриває приховану за радянських часів сторінку — діяльність іноземних промислових інвестицій та підприємництва, зокрема бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ й на початку ХХ ст. Саме Бельгія була головним інвестором України, її діяльність зосереджувалась в Криворізько-Донецько-Придніпровському регіоні.

На читача чекають сторінки з доказовою базою та відкриттями, що здійснені в результаті дослідження - це достовірний, конкретно-історичний та статистичний матеріал щодо дій, результатів та наслідків діяльності бельгійських інвесторів та підприємців в регіоні.

Сподіваємося, що книга дозволить скоригувати та розширити усталені погляди на історію економічного розвитку України та надасть певний поштовх подальшим студіям із цієї тематики як в Україні, так і в Бельгії.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2018

 

Останні надходження

Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
Бець, Мар'яна Тіберіївна
Данько, Тетяна Іванівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання