Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017

Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017

2017

Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017 [Текст]: мала енцикл.: у 2 т. / [редкол.: Вєркіна Т. Б. (голова) та ін.; наук. ред. - І. С. Драч; ред.-упоряд. - Л. В. Русакова]. - Харків: Водний спектр Джі-Ем-Пі, 2017.

Т. 2: Театральне мистецтво. Загальноуніверситетські кафедри і підрозділи. - 2017. - 426 с.: іл.

К4-26511

До 100-річчя Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського уперше в рамках довідкового енциклопедичного видання відтворено історію і сучасність провідного музичне-театрального навчального закладу України. Книга містить як узагальнюючи нариси, так і стислі біографічні статті, розташовані за зручним абетковим принципом. Під одною обкладинкою уперше зібрані імена не тільки викладачів та співробітників університету, чиї талант та самовіддана праця залишили слід в його історії, імена тих, хто працює нині в його славетних стінах, але і його випускників, чия яскрава професійна діяльність по праву становить його гордість.

Видання адресоване широким колам читачів, як фахівцям в галузі музичне-театрального мистецтва, так і усім небайдужим до історії вітчизняної культури.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у травні 2018

 

Останні надходження

Mykhaylenko, Valery V.
Балаґе, Ґільєм
Балаґе, Ґільєм
Каппелер, Андреас
Плохій, Сергій Миколайович
Гіґз, Ліз Кертіс
Степанчук Юрій Степанович
Дубовий Олексій Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання