Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017

Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017

2017

Харківський Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017 [Текст]: мала енцикл.: у 2 т. / [редкол.: Вєркіна Т. Б. (голова) та ін.; наук. ред. - І. С. Драч; ред.-упоряд. - Л. В. Русакова]. - Харків: Водний спектр Джі-Ем-Пі, 2017.

Т. 2: Театральне мистецтво. Загальноуніверситетські кафедри і підрозділи. - 2017. - 426 с.: іл.

К4-26511

До 100-річчя Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського уперше в рамках довідкового енциклопедичного видання відтворено історію і сучасність провідного музичне-театрального навчального закладу України. Книга містить як узагальнюючи нариси, так і стислі біографічні статті, розташовані за зручним абетковим принципом. Під одною обкладинкою уперше зібрані імена не тільки викладачів та співробітників університету, чиї талант та самовіддана праця залишили слід в його історії, імена тих, хто працює нині в його славетних стінах, але і його випускників, чия яскрава професійна діяльність по праву становить його гордість.

Видання адресоване широким колам читачів, як фахівцям в галузі музичне-театрального мистецтва, так і усім небайдужим до історії вітчизняної культури.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у травні 2018

 

Останні надходження

Строґац Стівен
Байзелл Шон
Пінкер Стівен
Форсайт Марк
Гарин Игорь Иванович
Теґмарк Макс
Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання