Біобезпека

2018

Біобезпека [Текст] : практ. порадник / [В. М. Запорожан, М. І. Бадюк, М. А. Андрейчин та ін.] ; за ред. В. М. Запорожана, М. І. Бадюка. - Одеса : Одеський медуніверситет, 2018. - 431 с. : іл. - Бібліогр. : с. 318-326. - ISBN 978-966-443-088-0

К4-26559

У практичному пораднику висвітлюються сучасні проблеми побудови системи біобезпеки в Україні. Основний акцент спрямований на питання нормативного регулювання біобезпеки та комплексний міжвідомчий підхід до становлення ефективної системи біобезпеки із врахуванням сучасних наукових досягнень і світового досвіду. Перелік питань, що висвітлюються, скомпоновано з погляду можливих негативних гібридних впливів на населення та економіку України з боку терористичних організацій та держав. Окремий розділ присвячено вимогам НАТО до біобезпеки багатонаціональних контингентів під час проведення миротворчих місій.
Для студентів і слухачів у межах додипломної та післядипломної освіти вищих навчальних закладів Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства оборони України, інших зацікавлених у цій проблематиці відомств України.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у червні 2018

 

Останні надходження

Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
Бець, Мар'яна Тіберіївна
Данько, Тетяна Іванівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання