Біобезпека

Біобезпека

2018

Біобезпека [Текст] : практ. порадник / [В. М. Запорожан, М. І. Бадюк, М. А. Андрейчин та ін.] ; за ред. В. М. Запорожана, М. І. Бадюка. - Одеса : Одеський медуніверситет, 2018. - 431 с. : іл. - Бібліогр. : с. 318-326. - ISBN 978-966-443-088-0

К4-26559

У практичному пораднику висвітлюються сучасні проблеми побудови системи біобезпеки в Україні. Основний акцент спрямований на питання нормативного регулювання біобезпеки та комплексний міжвідомчий підхід до становлення ефективної системи біобезпеки із врахуванням сучасних наукових досягнень і світового досвіду. Перелік питань, що висвітлюються, скомпоновано з погляду можливих негативних гібридних впливів на населення та економіку України з боку терористичних організацій та держав. Окремий розділ присвячено вимогам НАТО до біобезпеки багатонаціональних контингентів під час проведення миротворчих місій.
Для студентів і слухачів у межах додипломної та післядипломної освіти вищих навчальних закладів Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства оборони України, інших зацікавлених у цій проблематиці відомств України.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у червні 2018

 

Останні надходження

Строґац Стівен
Байзелл Шон
Пінкер Стівен
Форсайт Марк
Гарин Игорь Иванович
Теґмарк Макс
Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання