Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень

2018

Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень [Текст] / за ред. Володимира Горбуліна. - Харків: Фоліо, 2018. - 927 с.: табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.

К4-26634

Фундаментальна праця «Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень» ґрунтується на матеріалах, які Національний інститут стратегічних досліджень готує до Послання Президента України до Верховної Ради України. Вона висвітлює наріжні питання щодо імперативів національної безпеки, необхідної силової протидії та мирних засобів протистояння гібридній агресії Кремля проти України. Значну увагу приділено деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей України та АР Крим. Окреслені зовнішньополітичні пріоритети України, деталізовані головні напрями реалізації внутрішньої політики. Розглянуті питання зміцнення національної ідентичності, розвитку політичної системи, реалізації гуманітарної політики, децентралізації, державної політики у сфері інформаційних відносин.

Визначені проблеми та обґрунтовані пріоритети забезпечення макроекономічної стабілізації зростання, запропоновані імпульси розвитку реального сектору економіки та енергетичної безпеки. Розглянута тематика актуальних соціальних реформ та антикорупційної політики.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у липні 2018

 

Останні надходження

Плющ Леонід Іванович
Фукуяма Френсіс
Кульчицьки, Станіслав Владиславович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання