Гола економіка. Викриття нудної науки

Вілан Чарльз

Гола економіка. Викриття нудної науки

2018

Вілан Ч. Гола економіка. Викриття нудної науки [Текст]: [пер. з англ.] / Чарльз Вілан; [наук. ред. О. В. Гуменна]. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 319 с. - Бібліогр. в прим.: с. 310-319.

К3-63762

Книжка, що увійшла до списку 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів! Уперше без нудних підрахунків і графіків!

Чарльз Вілан - професор з багаторічним стажем, викладач економіки та політики в Чиказькому університеті і Дартмутському коледжі, кореспондент журналу “The Economist” і позаштатний автор таких авторитетних видань, як “Chicago Tribune”, ''The New York Times'' i “Wall Street Journal''.

Економіка - наука, яку помилково вважають нудною та специфічною. Чарльз Вілан майстерно руйнує ці стереотипи! Поточна економічна криза, глобалізація, грошово-кредитна політика -— про все це автор говорить доступною мовою, без сухих термінів, незбагненних діаграм і складних визначень. «Гола економіка. Викриття нудної науки» - захоплива й дотепна книжка, що переверне ваші уявлення про економічну теорію та допоможе впевнено орієнтуватися в ній. Ви станете справжнім експертом з актуальних економічних питань сьогодення!

Рекомендую цю книжку кожному, хто хоче вивчити основи економіки й отримати при цьому задоволення.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у липні 2018

 

Останні надходження

Mykhaylenko, Valery V.
Балаґе, Ґільєм
Балаґе, Ґільєм
Каппелер, Андреас
Плохій, Сергій Миколайович
Гіґз, Ліз Кертіс
Степанчук Юрій Степанович
Дубовий Олексій Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання