Гола економіка. Викриття нудної науки

Вілан Чарльз

Гола економіка. Викриття нудної науки

2018

Вілан Ч. Гола економіка. Викриття нудної науки [Текст]: [пер. з англ.] / Чарльз Вілан; [наук. ред. О. В. Гуменна]. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 319 с. - Бібліогр. в прим.: с. 310-319.

К3-63762

Книжка, що увійшла до списку 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів! Уперше без нудних підрахунків і графіків!

Чарльз Вілан - професор з багаторічним стажем, викладач економіки та політики в Чиказькому університеті і Дартмутському коледжі, кореспондент журналу “The Economist” і позаштатний автор таких авторитетних видань, як “Chicago Tribune”, ''The New York Times'' i “Wall Street Journal''.

Економіка - наука, яку помилково вважають нудною та специфічною. Чарльз Вілан майстерно руйнує ці стереотипи! Поточна економічна криза, глобалізація, грошово-кредитна політика -— про все це автор говорить доступною мовою, без сухих термінів, незбагненних діаграм і складних визначень. «Гола економіка. Викриття нудної науки» - захоплива й дотепна книжка, що переверне ваші уявлення про економічну теорію та допоможе впевнено орієнтуватися в ній. Ви станете справжнім експертом з актуальних економічних питань сьогодення!

Рекомендую цю книжку кожному, хто хоче вивчити основи економіки й отримати при цьому задоволення.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у липні 2018

 

Останні надходження

Строґац Стівен
Байзелл Шон
Пінкер Стівен
Форсайт Марк
Гарин Игорь Иванович
Теґмарк Макс
Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання