Войтович Леонтій

Історія війн і військового мистецтва

2017

Войтович Л. Історія війн і військового мистецтва [Текст]: у 3 т. / Леонтій Войтович, Юрій Овсінський. - Харків: Фоліо, 2017.

Т. 1: Від зачатків військової організації до професійних найманих армій (бл. 3060 р. до Христа - початок ХVІ ст.). - 2017. - 894 с.: іл.

К5-27558

Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунки між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технології, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов'язані з війною. Таким чином, можна стверджувати, що військова історія фактично є найбільш повною історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Перший том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва Від Давнього Єгипту до переходу до професійних найманих військ і європейського фронтиру (бл. 3060 до Христа - початок XVI ст.). Основна увага приділена подіям і особистостям, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Подана бібліографія основних проблем військової історії даного періоду. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, всіх, хто цікавиться військовою історією.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Макстон, Ґрем
Семихат, Віктор Дмитрович
Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання