Войтович Леонтій

Історія війн і військового мистецтва

2017

Войтович Л. Історія війн і військового мистецтва [Текст]: у 3 т. / Леонтій Войтович, Юрій Овсінський. - Харків: Фоліо, 2017.

Т. 1: Від зачатків військової організації до професійних найманих армій (бл. 3060 р. до Христа - початок ХVІ ст.). - 2017. - 894 с.: іл.

К5-27558

Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунки між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технології, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов'язані з війною. Таким чином, можна стверджувати, що військова історія фактично є найбільш повною історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Перший том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва Від Давнього Єгипту до переходу до професійних найманих військ і європейського фронтиру (бл. 3060 до Христа - початок XVI ст.). Основна увага приділена подіям і особистостям, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Подана бібліографія основних проблем військової історії даного періоду. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, всіх, хто цікавиться військовою історією.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Докінз Річард
Бохеньський Юзеф-Марія
Михалевич Ірина Юріївна
Косяк Сергей Николаевич
Лавер Олександр Георгійович
Орленко Микола Іванович
Хвильовий Микола Григорович
Сивицький Данило Йосипович
Тележенко Любов Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання