Феррацці Кейт

Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

2018

Феррацці К. Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств [Текст] / Кейт Феррацці за участі Тала Реза. - 2-ге вид. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 351 с.

К3-63878

Кейт Феррацці - гуру нетворкінгу, телефонний записник якого містить понад 5000 імен, переконає вас, що «зв'язки вирішують усе»! Власним прикладом він довів, що син емігранта-сталевара та прибиральниці може за руку вітатися з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. І все це - завдяки зв'язкам!

«Ніколи не їжте наодинці», що вже стала класикою з мистецтва заводити корисні знайомства та будувати відносини, навчить вас ставитися до них як до соціального капіталу. Дізнайтеся, як стати помітним у будь-якому товаристві й цікавим для будь-якої людини та як одним телефонним дзвінком чи вчасно врученою візитівкою змінити своє життя.

А також: як будувала свою політичну кар'єру Гілларі Клінтон, як Катеріна Грехем зі звичайної домогосподарки перетворилася на успішного редактора Washington Posti як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом. Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування - перетворювати на успіх!

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Федоренко Владислав Леонідович
Тараненко Владимир Иванович
Тараненко Владимир Иванович
Магда Евгений Валериевич
Плоский Віталій Олексійович
Коструб Віктор
Савицький Ігор Васильович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання