Фрайд Джейсон

Rework

2018

Фрайд Дж. Rework [Текст]: [пер. з англ.] / Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон. - 2-ге вид. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 172, [4] с.: іл.

К3-63883

Цідком у стилі компанії 37signals, мудрість із присмаком оригінальності, але водночас викладена просто й зрозуміло та добре аргументована... Читайте цю книжку постійно, аби набратися сміливості й створити щось видатне. (Тоні Хсіє, виконавчий директор, Zappos.com)

Надзвичайність цієї книжки - у тому, що вона надихає переосмислити все, що ви знали про стратегію бізнесу, споживачів і підхід до справи. (Вільям Ci Тейлор, засновник і редактор Fast Company, співавтор бестселера Mavericks at Work)

Коди я читала Rework, то повсякчас боролась iз собою: майже кожну сторінку хотілося вирвати й повісити на стінці. „ Вона дуже сильна, вона вражає, вона надихає... Можливо, це звучить як лестощі від фаната, аде ця книжка справді неймовірно корисна, коди ви її прочитаєте, у вас з’явиться нове відчуття ясності та мотивації. (Кеті С'єрра, 3асновниця jауаranch.com і співавторка серії бестселерів Head First)

Це надихає... У світі, де всім постійно пропонують робити більше меншими ресурсами, автори показують, як робити менше й створювати більше. (Скотт Розенберґ, співзасновник Salon.com та автор книжки «Dreaming in Code» and «Say Everything»)

Задиште священних корів у стайні і дозвольте 37signals поділитися з вами своїми нетрадиційними підходами до того, як досягти успіху в бізнесі у ХХІ столітті. Тут ви не знайдете традиційного професійного жаргону бізнес-консультантів та магістрів бізнес-адміністрування. Самі лиш практичні поради, які може використати кожен. Це чудовий матеріал. (Сол Каплан, директор з інновацій, Business Innovation Factory)

Гдибоко особисто, душевно Й сердечно - так, наче ви сидите з авторами за фіАіжанкою кави. Ця книжка не просто дотепна, лаконічна й вичерпна; вона спирається на конкретику дій, а не на складні для застосування теоретичні міркування.

Rework надихнув мене вірити в себе, коди я намагаюся протидіяти status quo. (Пенелопа Транк, авторка книжки «Brazen Careerist: The New Rules for Success»)

Автори сприймають організацію як комп'ютерну програму. Їі можна змінювати, пристосовувати до різних вимог, можна працювати в ній дистанційно. Вона терпима до помилок, відкрита до роботи в режимі тестування. Піддається переосмисленню. Автори керуються кредо «усе геніальне — просте». I вся книжка сповнена цієї мудрої простоти. (Axon Магда, автор книжки «The Laws of Simplicity»)

Ця книжка схожа на її авторів - динамічна, схильна заперечувати усталені норми, здатна заряджати оптимізмом. Вона призначена не лише тим, хто починає свою справу. Будь-яка людина, яка працює, винесе з неї щось корисне. (Джессіка Лівінгстон, партнерка в Y Combinator; авторка книжки «Founders at Work»)

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Докінз Річард
Бохеньський Юзеф-Марія
Михалевич Ірина Юріївна
Косяк Сергей Николаевич
Лавер Олександр Георгійович
Орленко Микола Іванович
Хвильовий Микола Григорович
Сивицький Данило Йосипович
Тележенко Любов Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання