Фрайд Джейсон

Rework

2018

Фрайд Дж. Rework [Текст]: [пер. з англ.] / Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон. - 2-ге вид. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 172, [4] с.: іл.

К3-63883

Цідком у стилі компанії 37signals, мудрість із присмаком оригінальності, але водночас викладена просто й зрозуміло та добре аргументована... Читайте цю книжку постійно, аби набратися сміливості й створити щось видатне. (Тоні Хсіє, виконавчий директор, Zappos.com)

Надзвичайність цієї книжки - у тому, що вона надихає переосмислити все, що ви знали про стратегію бізнесу, споживачів і підхід до справи. (Вільям Ci Тейлор, засновник і редактор Fast Company, співавтор бестселера Mavericks at Work)

Коди я читала Rework, то повсякчас боролась iз собою: майже кожну сторінку хотілося вирвати й повісити на стінці. „ Вона дуже сильна, вона вражає, вона надихає... Можливо, це звучить як лестощі від фаната, аде ця книжка справді неймовірно корисна, коди ви її прочитаєте, у вас з’явиться нове відчуття ясності та мотивації. (Кеті С'єрра, 3асновниця jауаranch.com і співавторка серії бестселерів Head First)

Це надихає... У світі, де всім постійно пропонують робити більше меншими ресурсами, автори показують, як робити менше й створювати більше. (Скотт Розенберґ, співзасновник Salon.com та автор книжки «Dreaming in Code» and «Say Everything»)

Задиште священних корів у стайні і дозвольте 37signals поділитися з вами своїми нетрадиційними підходами до того, як досягти успіху в бізнесі у ХХІ столітті. Тут ви не знайдете традиційного професійного жаргону бізнес-консультантів та магістрів бізнес-адміністрування. Самі лиш практичні поради, які може використати кожен. Це чудовий матеріал. (Сол Каплан, директор з інновацій, Business Innovation Factory)

Гдибоко особисто, душевно Й сердечно - так, наче ви сидите з авторами за фіАіжанкою кави. Ця книжка не просто дотепна, лаконічна й вичерпна; вона спирається на конкретику дій, а не на складні для застосування теоретичні міркування.

Rework надихнув мене вірити в себе, коди я намагаюся протидіяти status quo. (Пенелопа Транк, авторка книжки «Brazen Careerist: The New Rules for Success»)

Автори сприймають організацію як комп'ютерну програму. Їі можна змінювати, пристосовувати до різних вимог, можна працювати в ній дистанційно. Вона терпима до помилок, відкрита до роботи в режимі тестування. Піддається переосмисленню. Автори керуються кредо «усе геніальне — просте». I вся книжка сповнена цієї мудрої простоти. (Axon Магда, автор книжки «The Laws of Simplicity»)

Ця книжка схожа на її авторів - динамічна, схильна заперечувати усталені норми, здатна заряджати оптимізмом. Вона призначена не лише тим, хто починає свою справу. Будь-яка людина, яка працює, винесе з неї щось корисне. (Джессіка Лівінгстон, партнерка в Y Combinator; авторка книжки «Founders at Work»)

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Макстон, Ґрем
Семихат, Віктор Дмитрович
Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання