Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

Сазерленд Джефф

Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

2018

Сазерленд Дж. Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час [Текст]: [інновац. метод упр. проектами в житті та бізнесі: пер. з англ.] / Джефф Сазерленд. - 2-ге вид. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 279 с.: іл.

К3-63895

Входить до ТОП-10 Amazon у категорії «Тайм-менеджмент».

«SERUM — найкращий спосіб, щоб керувати великими й малими проектами, і, безперечно, він придатний для застосування й поза межами сфери ІТ». (Адам Мессинджер, технічний директор Twitter)

Підвищити ефективність праці вдвічі? Звучить, як фантастика, проте це щоденна реальність для тих, хто вже живе у світі Scrum!

Ця нова, революційна стратегія організації праці, створена Джеффом Сазерлендом для розробників програмного забезпечення, продовжує доводити свою геніальність під час вдосконалення баз даних та виробництва автівок, будівництва космічних кораблів або ж планування весілля чи ремонту будинку.

Ця книга - розповідь автора про народження та вдосконалення ідеї Scrum — нової системи цінностей, у якій люди важливіші за процеси, а реакція на зміни суттєвіша, ніж дотримання плану.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2018

 

Останні надходження

Єсаулов, Сергій Михайлович
Потанина, Ирина Сергеевна
Іздрик, Юрій Романович
Литвинов, Анатолій Леонідович
Олланд, Франсуа
Mykhaylenko, Valery V.
Балаґе, Ґільєм
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання