Трансформація інституту власності як основа реформування національної економіки

Міночкіна Ольга Миколаївна

Трансформація інституту власності як основа реформування національної економіки

2017

Міночкіна О. М. Трансформація інституту власності як основа реформування національної економіки [Текст]: монографія / Міночкіна Ольга Миколаївна. - Київ: АртЕк, 2017. - 485 с.

К3-63966

Здійснено спробу не тільки проникнути в сутність предмета, яким визначено інститут власності як систему, та теоретичного відтворення його у цілісності, єдності внутрішніх джерел руху і розвитку із зовнішніми формами прояву сутності, а й запропонувати реальний механізм реформування цієї системи у єдності з природними процесами її трансформації. Пропонується поєднати досягнення міжнародного теоретичного та практичного досвіду з національними особливостями України та розробити стратегічну концепцію соціально-економічного розвитку країни. Концепція «Система власності як спільно-розділена ресурсна система» може стати українським трансформаційним проектом та інструментом реформування національної економіки, оскільки вона володіє консолідуючим потенціалом і на її основі можливо об'єднати зусилля різних соціальних груп та відновити економічний потенціал нашої країни.

Для фахівців у галузі економіки і суспільних наук, викладачів і студентів вищих навчальних закладів економічного та соціально-гуманітарного профілю, для всіх, хто цікавиться проблемними розробками теорії власності.

Книга буде корисною також керівникам і фахівцям органів державної влади та місцевого самоврядування і широкому колу читачів.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у вересні 2018

 

Останні надходження

Borovyk, A. V.
Сверстюк Євген
Ушкалов Леонід Володимирович
Хромець Віталій Леонідович
Стяжкіна Олена
Енаф Марсель
Строґац Стівен
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання