Дивовижна земля Харківська

Дивовижна земля Харківська

2018

Дивовижна земля Харківська [Текст] = Amazing Kharkiv land: [фотоальбом] / [уклад., авт. ідеї: Г. Михайлов, В. Бисов, авт. тексту: І. Бикова, М. Рябчинська]. - Харків: Дім реклами, 2018. - 239 с.: іл.

К5-27776

Говорячи про Харківську область, неможливо обійти увагою її центр, загальновизнану столицю Слобожанщини-Харків. Європейський із точки зору географії, і за менталітетом. Харків не тільки пишається своєю більш ніж 350 річною історією, а й відкритий для новітніх досягнень сучасного градобудівництва.

Харків - сьогодні друге місто України за значимістю після Києва, друге місто за кількістю населення. Він входить до вісімки найбільш населених міст Східної Європи.

Місто зберігає роль індустріального центру країни, спеціалізуючись на машинобудуванні і металообробки. Харків є також великим науковим і вузівським центром: тут працюють 160 НДІ і 80 вузів.

Характерною рисою Харкова є його багатонаціональність. Розташований на стику культур, маючи більш багату ніж 350-річну історію, Харків є своєрідним мостом між цивілізаціями, культурами, народами. Це відобразилось і в його зовнішньому вигляді, і в характері його жителів.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Соф’їн Михайло Ігорович
Сукаленко Тетяна Миколаївна
Філіппов Станіслав Олександрович
Галунько Віра Миколаївна
Худоба Олександра
Мэнсон Марк
Рикс Томас
Аль-Халили Джим
Швабер Кен
Посацький Богдан Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання