Дивовижна земля Харківська

Дивовижна земля Харківська

2018

Дивовижна земля Харківська [Текст] = Amazing Kharkiv land: [фотоальбом] / [уклад., авт. ідеї: Г. Михайлов, В. Бисов, авт. тексту: І. Бикова, М. Рябчинська]. - Харків: Дім реклами, 2018. - 239 с.: іл.

К5-27776

Говорячи про Харківську область, неможливо обійти увагою її центр, загальновизнану столицю Слобожанщини-Харків. Європейський із точки зору географії, і за менталітетом. Харків не тільки пишається своєю більш ніж 350 річною історією, а й відкритий для новітніх досягнень сучасного градобудівництва.

Харків - сьогодні друге місто України за значимістю після Києва, друге місто за кількістю населення. Він входить до вісімки найбільш населених міст Східної Європи.

Місто зберігає роль індустріального центру країни, спеціалізуючись на машинобудуванні і металообробки. Харків є також великим науковим і вузівським центром: тут працюють 160 НДІ і 80 вузів.

Характерною рисою Харкова є його багатонаціональність. Розташований на стику культур, маючи більш багату ніж 350-річну історію, Харків є своєрідним мостом між цивілізаціями, культурами, народами. Це відобразилось і в його зовнішньому вигляді, і в характері його жителів.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Колесников Александр Иванович
Третяк Кирило Олегович
Мизак Нестор Степанович
Жегус Олена Валентинівна
Wilson Edwin
Зубков Віталій Сергійович
Шюц Альфред
Курилов Станислав Васильевич
Сорока Юрій Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання