Це зробила вона

Це зробила вона

2018

Це зробила вона [Текст]: [збірка] / [наук. ред. Д. Вортман]. - Київ: Видавництво, 2018. - 104 с.: іл.

К5-27772

Почну з рекомендації: y нинішньому демократичному світі рівних можливостей, у час її доступної та навіть обов'язкової середньої освіти, загального виборчого права й повсюдного інтернету- неодмінно читати книжку «Це зробила вона» з історіями видатних українок. Щоб мати натхнення йти далі, щоб вірити у власні сили - і не забувати тих, хто зробили перший крок, тих, хто завдяки своїм здібностям і підтримці близьких здобули освіту, хто попри перестороги 12 забобони змінювали світ на краще.

Кожну історію з цієї книжки варто переказати подругам, друзям, дітям - як іще один промінь натхнення в сучасному світі. У минулому, коли на шляху до успіху поставало безліч перепон, найкращі 3 нас ламали стереотипи, творили, будували, винаходили. Тож сьогодні тим паче - час рухатися вперед, час для остаточного виступу за справді рівні можливості.

Іще дещо суттєве. Є чимало хрестоматійних постатей жінок, чиї життєписи надихають: Ґолда Меїр, Маргарет Тетчер, королева Єлизавета й багато інших, про кого згадують на шкільних уроках, у публічних лекціях і політичних промовах. Водночас ця книжка пропонує нам розповіді про українських діячок, адже так важливо не тільки шукати героїнь деінде у світі, а 12 розуміти, що вони тут, поруч. Ми спираємося на прекрасні традиції нашої великої країни - і нам їх розвивати.

Приємного читання!

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
Синявський, Олекса Наумович
Погребняк, Марина Миколаївна
Кропивко, Ірина Валентинівна
Приятельчук, Олена Анатоліївна
Гуменюк, Надія Павлівна
Mykhaylenko, Valery V.
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання