Це зробила вона

Це зробила вона

2018

Це зробила вона [Текст]: [збірка] / [наук. ред. Д. Вортман]. - Київ: Видавництво, 2018. - 104 с.: іл.

К5-27772

Почну з рекомендації: y нинішньому демократичному світі рівних можливостей, у час її доступної та навіть обов'язкової середньої освіти, загального виборчого права й повсюдного інтернету- неодмінно читати книжку «Це зробила вона» з історіями видатних українок. Щоб мати натхнення йти далі, щоб вірити у власні сили - і не забувати тих, хто зробили перший крок, тих, хто завдяки своїм здібностям і підтримці близьких здобули освіту, хто попри перестороги 12 забобони змінювали світ на краще.

Кожну історію з цієї книжки варто переказати подругам, друзям, дітям - як іще один промінь натхнення в сучасному світі. У минулому, коли на шляху до успіху поставало безліч перепон, найкращі 3 нас ламали стереотипи, творили, будували, винаходили. Тож сьогодні тим паче - час рухатися вперед, час для остаточного виступу за справді рівні можливості.

Іще дещо суттєве. Є чимало хрестоматійних постатей жінок, чиї життєписи надихають: Ґолда Меїр, Маргарет Тетчер, королева Єлизавета й багато інших, про кого згадують на шкільних уроках, у публічних лекціях і політичних промовах. Водночас ця книжка пропонує нам розповіді про українських діячок, адже так важливо не тільки шукати героїнь деінде у світі, а 12 розуміти, що вони тут, поруч. Ми спираємося на прекрасні традиції нашої великої країни - і нам їх розвивати.

Приємного читання!

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Колесников Александр Иванович
Третяк Кирило Олегович
Мизак Нестор Степанович
Жегус Олена Валентинівна
Wilson Edwin
Зубков Віталій Сергійович
Шюц Альфред
Курилов Станислав Васильевич
Сорока Юрій Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання