Українська дилогія Михаїла Кауфмана

2018

Українська дилогія Михаїла Кауфмана [Текст]: [присвячено режисеру Михаїлу Кауфману та двом його фільмам ''Навесні'' й ''Небувалий похід''] / Нац. центр О. Довженка; [упоряд.: С. Битюцький [та ін.]]. - Київ: Нац. центр Олександра Довженка, 2018. - 299 с.: іл. + 2 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - Текст парал.: укр., англ.

К1-12906

«Українська дилогія Михаїла Кауфмана» - видання Довженко-Центру, присвячене режисеру Михаїлу Кауфману та двом його ключовим фільмам «Навесні» й «Небувалий похід», шедеврам українського та світового кінематографу.

У книзі вперше робиться спроба детально розглянути українську спадщину режисера, відокремити її від застарілих ідеологічних штампів і критично осмислити ключові теми, що проходять наскрізною лінією через його творчість - починаючи з трансформацій міського простору кінця 1920-х і закінчуючи передумовами Голодомору 1932-1933 років. Крім того, видання містить ексклюзивні DVD з відреставрованими фільмами «Навесні» та «Небувалий похід». Обидва фільми супроводжують унікальні аудіодоріжки - з сучасним музичним супроводом і коментарем істориків.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Докінз Річард
Бохеньський Юзеф-Марія
Михалевич Ірина Юріївна
Косяк Сергей Николаевич
Лавер Олександр Георгійович
Орленко Микола Іванович
Хвильовий Микола Григорович
Сивицький Данило Йосипович
Тележенко Любов Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання