Українська дилогія Михаїла Кауфмана

2018

Українська дилогія Михаїла Кауфмана [Текст]: [присвячено режисеру Михаїлу Кауфману та двом його фільмам ''Навесні'' й ''Небувалий похід''] / Нац. центр О. Довженка; [упоряд.: С. Битюцький [та ін.]]. - Київ: Нац. центр Олександра Довженка, 2018. - 299 с.: іл. + 2 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - Текст парал.: укр., англ.

К1-12906

«Українська дилогія Михаїла Кауфмана» - видання Довженко-Центру, присвячене режисеру Михаїлу Кауфману та двом його ключовим фільмам «Навесні» й «Небувалий похід», шедеврам українського та світового кінематографу.

У книзі вперше робиться спроба детально розглянути українську спадщину режисера, відокремити її від застарілих ідеологічних штампів і критично осмислити ключові теми, що проходять наскрізною лінією через його творчість - починаючи з трансформацій міського простору кінця 1920-х і закінчуючи передумовами Голодомору 1932-1933 років. Крім того, видання містить ексклюзивні DVD з відреставрованими фільмами «Навесні» та «Небувалий похід». Обидва фільми супроводжують унікальні аудіодоріжки - з сучасним музичним супроводом і коментарем істориків.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Вортман, Дмитро
Сластіон, Опанас Георгійович
Гутник, Людмила Миколаївна
Попович, Мирослав Володимирович
Литвиненко, Таміла Анатоліївна
Марценюк, Тамара Олегівна
Миславський, Володимир Наумович
Яневский, Даниил Борисович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання