Роуз Девід

Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей

2018

Роуз Д. Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей [Текст] / Девід Роуз; [пер. з англ. Д. Гломозда]. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 335 с.: іл.

К3-64163

Девід Роуз - інженер та успішний підприємець, який реалізував низку проектів у сфері інтернету речей, дослідник і викладач Массачусетського технологічного інституту, журналіст і письменник, що співпрацював з такими авторитетними журналами, як Discover, Engineering Іпс., Ноте, i0, Wired тощо.

Цікаво дізнатися, яких суперфункцій набудуть ґаджети? Може, смартфони перетворяться на портативні кишенькові телепорти, а «розумні будинки», якими наразі нікого не здивуєш, читатимуть наші думки та вгадуватимуть настрій. Вражає? А як вам розумний громадський транспорт, магазини, обладнані дзеркалами з пам'яттю, та предмети, що мають цифрову тінь? Це не вигадки, це технології, про які ми читали у фантастичних романах і які бачили у фільмах. Гаманець із доступом до Інтернету, що взаємодіятиме 3 вашим смартфоном, автівкою, холодильником і зубною щіткою? Чом би й ні. .. Девід Роуз не просто робить прогнози - він фантазує, пропонуючи власні цікаві розробки та чарівні трансформації звичних нам речей, що балансують на межі мрій і серйозного наукового підходу.

Приголомшливо... Детальний огляд дивовижних технологій, їхніх основних властивостей і завдань.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Докінз Річард
Бохеньський Юзеф-Марія
Михалевич Ірина Юріївна
Косяк Сергей Николаевич
Лавер Олександр Георгійович
Орленко Микола Іванович
Хвильовий Микола Григорович
Сивицький Данило Йосипович
Тележенко Любов Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання