Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей

Роуз Девід

Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей

2018

Роуз Д. Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей [Текст] / Девід Роуз; [пер. з англ. Д. Гломозда]. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2018. - 335 с.: іл.

К3-64163

Девід Роуз - інженер та успішний підприємець, який реалізував низку проектів у сфері інтернету речей, дослідник і викладач Массачусетського технологічного інституту, журналіст і письменник, що співпрацював з такими авторитетними журналами, як Discover, Engineering Іпс., Ноте, i0, Wired тощо.

Цікаво дізнатися, яких суперфункцій набудуть ґаджети? Може, смартфони перетворяться на портативні кишенькові телепорти, а «розумні будинки», якими наразі нікого не здивуєш, читатимуть наші думки та вгадуватимуть настрій. Вражає? А як вам розумний громадський транспорт, магазини, обладнані дзеркалами з пам'яттю, та предмети, що мають цифрову тінь? Це не вигадки, це технології, про які ми читали у фантастичних романах і які бачили у фільмах. Гаманець із доступом до Інтернету, що взаємодіятиме 3 вашим смартфоном, автівкою, холодильником і зубною щіткою? Чом би й ні. .. Девід Роуз не просто робить прогнози - він фантазує, пропонуючи власні цікаві розробки та чарівні трансформації звичних нам речей, що балансують на межі мрій і серйозного наукового підходу.

Приголомшливо... Детальний огляд дивовижних технологій, їхніх основних властивостей і завдань.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Марчук, Іван Степанович
Синявський, Олекса Наумович
Погребняк, Марина Миколаївна
Кропивко, Ірина Валентинівна
Приятельчук, Олена Анатоліївна
Гуменюк, Надія Павлівна
Mykhaylenko, Valery V.
Єсаулов, Сергій Михайлович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання