Палеха Юрій Іванович

Стандартизація в документально-інформаційній, бібліотечній, архівній та видавничій справі

2018

Палеха Ю. І. Стандартизація в документально-інформаційній, бібліотечній, архівній та видавничій справі [Текст]: навч. посіб. / Юрій Палеха, Ірина Смоловик, Михайло Геращенко; ПВНЗ ''Європ. ун-т''. - Київ: Ліра-К, 2018. - 219 с.: іл.

К2-198472

У посібнику викладені наукові, нормативні, технічні та організаційні основи стандартизації продукції та послуг в документально-інформаційний, бібліотечній, архівній та видавничій справі відповідно до освітньо-професійної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки України.

Посібник містить короткі описи найважливіших нормативно-технічних документів` (міжнаціональних, національних та галузевих стандартів) у документально-інформаційній галузі.

Для керівників та працівників інформаційних організацій, служб підприємств і установ державної і недержавної форм власності, студентів вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, усіх тих, хто має справу з інформаційними ресурсами як у традиційному, так і в електронному форматі й цікавиться стандартизацією в документально-інформаційній сфері.

Фонд Кабінета бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної
Надійшло у жовтні 2018

 

Останні надходження

Яворська, Надія Петрівна
Федорчак, Олексій Євстахійович
Макстон, Ґрем
Семихат, Віктор Дмитрович
Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання