Філософія свободи

Попович, Мирослав Володимирович

Філософія свободи

2018

Попович, Мирослав Володимирович.
Філософія свободи [Текст] = Философия свободы / Мирослав Попович ; [упоряд. : Л. Ф. Артюх, Н. Б. Вяткіна]. - Харків : Фоліо, 2018. - 524 с. : іл. - (Великий науковий проект). - Бібліогр. в підрядк. прим. - ISBN 978-966-03-8296-1 (у паліт.)

К4-27187

Книга «Філософія свободи» містить твори, маловідомі широкому читачеві, написані видатним українським філософом-гуманістом Мирославом Поповичем й видруковані у різні роки, у різних виданнях та країнах. Вона є вочевидь унікальною за розмаїттям тематики, часовим виміром і тим, що статті власноруч підбирав
Мирослав Володимирович в останні місяці свого життя. Твори, які включено до цього видання, дозволяють побачити об'єкти досліджень автора підрізними кутами зору, дають нам можливість побувати у майстерні філософа. І це стосується не лише історичних подій і портретів важливих для України персоналій, а й інтерпретації подій історії науки в їх раціонально-філософському відтворенні. Вчений прагне осмислити події, що відбуваються у нього на очах, порівнюючи їх зі світовим досвідом розвитку і шукаючи їхні корені в історичних джерелах українського народу, в особливостях української ментальності. При цьому він сповна використовує досвід розробки логіко-методологічних проблем розвитку науки. Книга «Філософія свободи» - це пошук істини на перехресті національних і світових шляхів культури й науки, що нам передала у спадок мудра і світла людина Мирослав Попович.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у листопаді 2018

 

Останні надходження

Провост Фостер
Фрідман Девід
Мейсон Пол
Чабан Николай Петрович
Чайка Сергій Михайлович
Касьянов Георгій Володимирович
Лібер Юрій
Гінтон Сьюзен Елоїз
Аллен Вуді
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання