Філософія свободи

Попович, Мирослав Володимирович

Філософія свободи

2018

Попович, Мирослав Володимирович.
Філософія свободи [Текст] = Философия свободы / Мирослав Попович ; [упоряд. : Л. Ф. Артюх, Н. Б. Вяткіна]. - Харків : Фоліо, 2018. - 524 с. : іл. - (Великий науковий проект). - Бібліогр. в підрядк. прим. - ISBN 978-966-03-8296-1 (у паліт.)

К4-27187

Книга «Філософія свободи» містить твори, маловідомі широкому читачеві, написані видатним українським філософом-гуманістом Мирославом Поповичем й видруковані у різні роки, у різних виданнях та країнах. Вона є вочевидь унікальною за розмаїттям тематики, часовим виміром і тим, що статті власноруч підбирав
Мирослав Володимирович в останні місяці свого життя. Твори, які включено до цього видання, дозволяють побачити об'єкти досліджень автора підрізними кутами зору, дають нам можливість побувати у майстерні філософа. І це стосується не лише історичних подій і портретів важливих для України персоналій, а й інтерпретації подій історії науки в їх раціонально-філософському відтворенні. Вчений прагне осмислити події, що відбуваються у нього на очах, порівнюючи їх зі світовим досвідом розвитку і шукаючи їхні корені в історичних джерелах українського народу, в особливостях української ментальності. При цьому він сповна використовує досвід розробки логіко-методологічних проблем розвитку науки. Книга «Філософія свободи» - це пошук істини на перехресті національних і світових шляхів культури й науки, що нам передала у спадок мудра і світла людина Мирослав Попович.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у листопаді 2018

 

Останні надходження

Строґац Стівен
Байзелл Шон
Пінкер Стівен
Форсайт Марк
Гарин Игорь Иванович
Теґмарк Макс
Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання