Держпрому 90. Кроки в історії

Держпрому 90. Кроки в історії

2018

Держпрому 90. Кроки в історії [Текст] : [альбом] / [під ред. М. Чехунова ; авт. проекту І. Шльомич ; авт. тексту А. Ю. Корнєв]. - Харків : Раритети України, 2018. - 87 с. : іл. - (Архітектура, події, люди). - Назва паліт. : Держпром. Кроки в історії. - ISBN 978-966-2408-88-1

К5-28043

Це будівництво стало дійсно знаковим і долучило Харків до списку світових центрів архітектурного конструктивізму. Агатангел Кримський - видатний вчений, академік, один з «батьків» українського сходознавства, виступаючи з приводу зведення Будинку Державної промисловості (Держпрому), зауважив: «Вважаю, що потрібно увіковічення цього будівництва книгою, фотоальбомом...». Нині ми виконуємо цей своєрідний духовний заповіт не тільки А. Кримського, але й багатьох відомих людей зі всього світу.
У альбомі, який випущено до 90-річчя Держпрому, ви знайдете захоплюючу розповідь про будівництво і долю цієї світової пам'ятки архітектури, побачите рідкісні фотографії і документи. Прийміть цей яскравий дарунок усім харків'янам і гостям міста.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у грудні 2018

 

Останні надходження

Райх Девід
Забужко Оксана Стефанівна
Мартін Джордж
Рідлі Метт
Несбьо Ю
Чосер Джеффрі
Еріксен Томас Гілланд
Парахонський Борис Олександрович
Пелеш Кир Юліян
Провост Фостер
Фрідман Девід
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання