Держпрому 90. Кроки в історії

2018

Держпрому 90. Кроки в історії [Текст] : [альбом] / [під ред. М. Чехунова ; авт. проекту І. Шльомич ; авт. тексту А. Ю. Корнєв]. - Харків : Раритети України, 2018. - 87 с. : іл. - (Архітектура, події, люди). - Назва паліт. : Держпром. Кроки в історії. - ISBN 978-966-2408-88-1

К5-28043

Це будівництво стало дійсно знаковим і долучило Харків до списку світових центрів архітектурного конструктивізму. Агатангел Кримський - видатний вчений, академік, один з «батьків» українського сходознавства, виступаючи з приводу зведення Будинку Державної промисловості (Держпрому), зауважив: «Вважаю, що потрібно увіковічення цього будівництва книгою, фотоальбомом...». Нині ми виконуємо цей своєрідний духовний заповіт не тільки А. Кримського, але й багатьох відомих людей зі всього світу.
У альбомі, який випущено до 90-річчя Держпрому, ви знайдете захоплюючу розповідь про будівництво і долю цієї світової пам'ятки архітектури, побачите рідкісні фотографії і документи. Прийміть цей яскравий дарунок усім харків'янам і гостям міста.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у грудні 2018

 

Останні надходження

Яворська, Надія Петрівна
Федорчак, Олексій Євстахійович
Макстон, Ґрем
Семихат, Віктор Дмитрович
Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання