Мистецька антологія Харківщини. Історія. Традиції. Сучасність. Велика колекція

Мистецька антологія Харківщини. Історія. Традиції. Сучасність. Велика колекція

2018

Мистецька антологія Харківщини. Історія. Традиції. Сучасність. Велика колекція [Образотворчий матеріал]: [альбом: у 2 т.] / Харків. худож. музей, Харків. орг. Нац. спілки художників України; [голов. ред. В. І. Ковтун]. - Х.: Юнісофт, 2018.

[Т.] 1 / [уклад. О. Денисенко, В. Мизгіна, В. Носань]. - 2018. - 415 с.: іл.

К6-646

Альбом «Мистецька антологія Харківщини: історія, традиції, сучасність» в 2-х томах присвячено значній події у житті та діяльності Харківської організації Національної спілки художників України — 80-річчю від дня створення. Перший і другий том об'єднує концептуальний задум - вперше представити шляхи розвитку харківської художньої школи не тільки в персоналіях майстрів, чию творчість було пов'язано з нашим краєм, а й підкреслити її самобутність у вітчизняному мистецькому контексті. Другий том, що охоплює сучасне життя ХОНСХУ, продовжує низку альбомів, підготовлених і представлених широкому загалу — «Мистецькі шляхи Харківщини» (1998), «Художники Харківщини» (2003), «Харківщина мистецька: історія, традиції, сучасність» (2008), «Мистецька палітра Слобожанщини» (2013). І сьогодні ці видання не втратили свого значення за серйозністю інформативної бази, системно-статистичного, бібліографічного і довідкового матеріалу енциклопедичного характеру.

Упорядники альбома прагнули до деяких концептуальних нововведень: широко висвітлено життя і діяльність організації за весь час її існування, сторінки історії спілки доповнено фотоматеріалами, розширено анотаційний, ілюстративний та довідковий мате¬ріал. Ошатне видання відповідає всім вимогам ювілейного альбома і викличе безсумнівний інтерес як мистецьких кіл, так і шанувальників прекрасного.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у лютому 2019

 

Останні надходження

Соф’їн Михайло Ігорович
Сукаленко Тетяна Миколаївна
Філіппов Станіслав Олександрович
Галунько Віра Миколаївна
Худоба Олександра
Мэнсон Марк
Рикс Томас
Аль-Халили Джим
Швабер Кен
Посацький Богдан Степанович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання