Паліативно-хоспісна опіка: позамедичні багатовимірні аспекти

Паліативно-хоспісна опіка: позамедичні багатовимірні аспекти

2018

Паліативно-хоспісна опіка: позамедичні багатовимірні аспекти [Текст] / [Й. Біннебезель, Г. Годава, А. Гузовскі та ін.]; за ред.: Йозеф Біннебезель, Галина Католик. - Львів: Український католицький ун-т, 2018. - 358 с.: іл. - Бібліогр. у підряд. прим.

К4-27502

У виданні висвітлено теоретико-методологічні та практичні аспекти сучасної хоспісної опіки в контексті інтеграції наявних крос-культурних напрацювань.

Українська наука представлена науковими дослідженнями соціально-психологічних аспектів надання ритуальних послуг, синдрому госпіталізації у підлітків з психосоматичними захворюваннями, нефармакологічних методів оцінки та керування болем в онкохворих дітей.

Досвід польського хоспісного руху висвітлено через описи інтердисциплінарних аспектів паліативно-хоспісної опіки, особливості опіки над родиною в жалобі, специфіки немедичного догляду за невиліковно хворими дітьми, особливості надання немедичної допомоги особам з деменціями тощо.

Формати досліджень у Польщі й Україні відмінні, що є корисним досвідом для науково-практичного обміну. Пропонована інтеграція мультимодального досвіду науки і практики європейського простору створює можливості для нових надбань у сфері хоспісної опіки.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2019

 

Останні надходження

Chun, Seung-hun.
Марчук, Іван Степанович
Синявський, Олекса Наумович
Погребняк, Марина Миколаївна
Кропивко, Ірина Валентинівна
Приятельчук, Олена Анатоліївна
Гуменюк, Надія Павлівна
Mykhaylenko, Valery V.
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання