Проблеми та методи реставрації пам

Орленко Микола Іванович

Проблеми та методи реставрації пам'яток архітектури України (XI - поч. XX ст.)

2018

Орленко М. І. Проблеми та методи реставрації пам'яток архітектури України (XI - поч. XX ст.) [Текст]: [монографія] / Микола Орленко. - Київ: Фенікс, 2018. - 335 с.: іл.

К5-28409

У монографії розглянуто проблеми та методи реставрації об’єктів нерухомої історико-культурної спадщини. Вперше представлено реставраційну діяльність як інтегровану систему правового, інформаційно-аналітичного, науково-технічного, інженерно-технологічного, матеріально-фінансового та кадрового забезпечення процесів збереження та відтворення нерухомих об’єктів культурної спадщини і надано пропозиції щодо вирішення відповідних проблем.

Висвітлено результати науково-експериментальних робіт корпорації «Укрреставрація» в галузі реставрації та відтворення пам’яток архітектури протягом останніх десятиліть, удосконалено і експериментально підтверджено на конкретних об’єктах України методи проведення реставраційних робіт, рекомендовано реставраційні технології щодо відновлення зруйнованих пам’яток архітектури.

Здійснено наукове обґрунтування перспектив розвитку реставраційної галузі в Україні з урахуванням моніторингу змін в Державному пам’яткоохоронному реєстрі і відповідно потреб пам’яткоохоронної діяльності, розроблено методичні основи створення системи моніторингу стану пам’яток архітектури і інформаційну структуру експертної системи у сфері реставраційних робіт, надано прогнози щодо розвитку реставраційної галузі в умовах сьогодення і на перспективу.

Фонд документних пам`яток
Надійшло у березні 2019

 

Останні надходження

Тараріна, Олена Володимирівна
Савочка, Антон
Еріксон, Томас
Берд, Майкл
Клочко, Діана
Бразелл, Дерек
Емброуз, Ґевін
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання