Микола Кричевський. Мистець і світ

Микола Кричевський. Мистець і світ

2018

Микола Кричевський. Мистець і світ: [альбом]; [пер. з англ., фр.]/ [Музей укр. діаспори]; [упоряд.: О. Підсуха, Г. Лексіна]. - Київ: Фенікс, 2018. - [176] с.: іл.

К5-28531

''Микола Кричевський. Мистець і світ'' - перше масштабне видання, присвячене французько-українському художникові, майстру акварелі, з нагоди 120-річчя від його дня народження.

Представлена ретроспектива робіт мистця з музейних і приватних колекцій дає змогу простежити розвиток індивідуального стилю Миколи Кричевського, виокремити етапи його творчої еволюції, о також ознайомитися з різними напрямами діяльності художника.

У наукових статтях мистецтвознавців Оксани Підсухи і Ганни Лексіної досліджено творчий доробок мистця та відновлено основні віхи життєвого шляху Миколи Кричевського на підставі документів і світлин, знайдених в Україні, США та Франції. До альбому увійшли дописи друзів і сучасників майстра Володимира Поповича та Шарля де Пейре-Шаппюї. Уперше надруковано спогади племінниці Миколи Кричевського – Катерини Кричевської-Росандіч.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2019

 

Останні надходження

Колесников Александр Иванович
Третяк Кирило Олегович
Мизак Нестор Степанович
Жегус Олена Валентинівна
Wilson Edwin
Зубков Віталій Сергійович
Шюц Альфред
Курилов Станислав Васильевич
Сорока Юрій Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання