Зварювання, термічна обробка та контроль трубних систем котлів і трубопроводів при монтажі та ремонті енергетичного устаткування. Організація виконання робіт та технічного обслуговування

2016

СОУ ВЕА. 200.1.1/01:2016

Зварювання, термічна обробка та контроль трубних систем котлів і трубопроводів при монтажі та ремонті енергетичного устаткування. Організація виконання робіт та технічного обслуговування [Текст] : стандарт / А. К. Царюк [та ін.] ; за заг. ред. І. В. Плачкова; Ін-т електрозварювання ім. Є. О. Патона. — Харків : Фоліо, 2016. — 287 с. : табл., рис. — (Нормативне та технічне забезпечення енергетичної галузі / Всеукраїнська енергетична асамблея). — Додаткова назва : Стандарт організацій України. — ISBN 978-966-03-7496-6.


Стандарт є обов’язковим для виконання організаціями та підприємствами, незалежно від їхньої відомчої належності і форми власності, що здійснюють монтаж, ремонт і реконструкцію трубопроводів і трубних систем парових та водогрійних котлів незалежно від параметрів робочого середовища, а також виконують роботи з виготовлення трубопроводів з робочим тиском до 2,2 МПА (22 кгс/см2) і температурою води, не вище ніж 4250С, та окремих елементів котлів (водяних економайзерів, пароперегрівачів, поверхонь нагрівання, паропроводів у межах котла та колекторів) на підприємствах України.

Фонд відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів
Надійшло у липні 2016

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання