Kaszyński Stefan H.

Kurze Geschichte der österreichischen Literatur

2012

Kaszyński, Stefan H. Kurze Geschichte der österreichischen Literatur [Text] / Stefan H. Kaszyński; aus dem Pol. übers. von Alexander Höllwerth. - Frankfurt / M.: Peter Lang, 2012. - 312 S. - (Studien zur Germanistik, Skandinavistik und Übersetzungskultur; Bd. 4).

И3-15892

Коротка історія австрійської літератури

Стефан Казинські – професор німецької літератури, автор кількох книг з історії австрійської, німецької та датської літератури. В своєму творі автор розглядає історію австрійської літератури з років існування Австро-угорської імперії з початку 19 століття (1804 р.) до початку 21 століття, розкриває вплив на її розвиток європейської літератури в цілому.

До уваги читачів представлені декілька розділів, кожний з яких містить опис основних особливостей розвитку австрійської літератури в певний період: 19-те століття представлене аналізом творів у стилі бідермейєр, популяризацією комедії у віденському народному театрі, оповіданнями Галичини, літературою віденського модерну; у розділах, які присвячені літературі 20-го століття, розглядається драма міжвоєнного періоду, еміграційна літератури, творчість авторів до і після 1945 року, авангардна література, боротьба за нові тематичні та естетичні формив австрійській літературі, короткий огляд періоду постмодернізму; література початку 21 століття представлена взагалі. В книзі надається детальний аналітичний огляд творчості видатних австрійських письменників Франца Грильпарцера, Марії фон Ебнер-Ешенбах, Артура Шнітцлера, Райнера М. Рільке, Франца Кафкі, Роберта Музиля і Еліаса Канетті, також розкрите значення творчості післявоєнних письменників, таких як Інгеборг Бахман, Томас Бернхард, Петер Хандке і Ельфріде Єлінек.

Коротка історія австрійської літератури призначена для студентів, які вивчають історію австрійського літературознавства і культури, крім того, видання може розцінюватися як довідковий посібник для широкого кола читачів.

Австрійська бібліотека у Харкові
Надійшло у вересні 2016

 

Останні надходження

Мелехов Андрей
Братичак Михайло Миколайович
Індутний Володимир Васильович
Эрл Томас
Моргун, Алла Серафимівна
Вікінг Мік
Соколюк Людмила Данилівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання