Kaszyński Stefan H.

Kurze Geschichte der österreichischen Literatur

2012

Kaszyński, Stefan H. Kurze Geschichte der österreichischen Literatur [Text] / Stefan H. Kaszyński; aus dem Pol. übers. von Alexander Höllwerth. - Frankfurt / M.: Peter Lang, 2012. - 312 S. - (Studien zur Germanistik, Skandinavistik und Übersetzungskultur; Bd. 4).

И3-15892

Коротка історія австрійської літератури

Стефан Казинські – професор німецької літератури, автор кількох книг з історії австрійської, німецької та датської літератури. В своєму творі автор розглядає історію австрійської літератури з років існування Австро-угорської імперії з початку 19 століття (1804 р.) до початку 21 століття, розкриває вплив на її розвиток європейської літератури в цілому.

До уваги читачів представлені декілька розділів, кожний з яких містить опис основних особливостей розвитку австрійської літератури в певний період: 19-те століття представлене аналізом творів у стилі бідермейєр, популяризацією комедії у віденському народному театрі, оповіданнями Галичини, літературою віденського модерну; у розділах, які присвячені літературі 20-го століття, розглядається драма міжвоєнного періоду, еміграційна літератури, творчість авторів до і після 1945 року, авангардна література, боротьба за нові тематичні та естетичні формив австрійській літературі, короткий огляд періоду постмодернізму; література початку 21 століття представлена взагалі. В книзі надається детальний аналітичний огляд творчості видатних австрійських письменників Франца Грильпарцера, Марії фон Ебнер-Ешенбах, Артура Шнітцлера, Райнера М. Рільке, Франца Кафкі, Роберта Музиля і Еліаса Канетті, також розкрите значення творчості післявоєнних письменників, таких як Інгеборг Бахман, Томас Бернхард, Петер Хандке і Ельфріде Єлінек.

Коротка історія австрійської літератури призначена для студентів, які вивчають історію австрійського літературознавства і культури, крім того, видання може розцінюватися як довідковий посібник для широкого кола читачів.

Австрійська бібліотека у Харкові
Надійшло у вересні 2016

 

Останні надходження

Вортман, Дмитро
Сластіон, Опанас Георгійович
Гутник, Людмила Миколаївна
Попович, Мирослав Володимирович
Литвиненко, Таміла Анатоліївна
Марценюк, Тамара Олегівна
Миславський, Володимир Наумович
Яневский, Даниил Борисович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання