Клименко Олена Василівна

Державна регуляторна політика у сфері господарювання в умовах європейської інтеграції: адміністративно-правове забезпечення

2016

Клименко О. В. Державна регуляторна політика у сфері господарювання в умовах європейської інтеграції: адміністративно-правове забезпечення [Текст]: монографія / [Клименко О. В.]; М-во внутр. справ України, Держ. н.-д. ін-т. - Вінниця: Нілан-ЛТД, 2016. - 201 с.

К3-62750

У монографії комплексно досліджено теоретичні і практичні проблеми адміністративно-правового забезпечення державної регуляторної політики у сфері господарювання, висвітлено генезис становлення та розвитку державної регуляторної політики України у сфері господарювання, визначено її вплив на розвиток підприємництва, охарактеризовано сутність, зміст принципи, методи та форми адміністративно-правового забезпечення державної регуляторної політики у сфері господарювання. Розкрито поняття, сутність та структуру механізму адміністративно-правового забезпечення державної регуляторної політики у сфері господарювання, проаналізовано його основні елементи. З'ясовано особливості адміністративно-правового статусу суб'єктів реалізації державної регуляторної політики у сфері господарювання, здійснено їх класифікацію. Визначено можливість імплементації зарубіжного досвіду правового забезпечення державного регулювання господарської діяльності в законодавство України. Проаналізовано стан громадського контролю за регуляторною діяльністю органів публічної адміністрації. Надано пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення організаційного та адміністративно-правого забезпечення державної регуляторної політики у сфері господарювання.

Монографія може бути корисною для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, працівників Державної регуляторної служби України, широкого кола читачів, які цікавляться проблемами державного регулювання сфери господарювання.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у лютому 2017

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання