Аджемоґлу Дарон

Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності

2016

Аджемоґлу Д. Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності [Текст] / Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон; переклав з англ. Олександр Дем'янчук. - Київ: Наш формат, 2016. - 435 с.: іл. - (Світоглядна література).

К3-62805

Дарону Аджемоґлу І Джеймсу Робїнсону вдалося, здавалося б, неможливе - відповісти на питання, яке до них безрезультатно вивчали століттями: чому одні країни багаті, а інші - бідні?

Ґрунтуючись на п'ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко І доступно пояснюють, чому економічний успіх дер¬жав не залежить від культури, клімату чи географічного положення.

Аджемоґлу та Робінсон переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.

Книга «Чому нації занепадають» - своєрідний посібник, який допоможе краще зрозуміти причини, що сприяють процвітанню держав та їхньому занепаду.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у лютому 2017

 

Останні надходження

Болотских, Олег Николаевич
Немцова, Валентина Сергеевна
Лисенко, Іван Максимович
Кобзева, Тетяна Василівна
Ландау, Александр
Ільків, Олег Васильович
Белько, Олег Олександрович
Завальнюк, Олександр Михайлович
Гараджаев, Джейхун
Овсіюк, Оксана Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання