Аджемоґлу Дарон

Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності

2016

Аджемоґлу Д. Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності [Текст] / Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон; переклав з англ. Олександр Дем'янчук. - Київ: Наш формат, 2016. - 435 с.: іл. - (Світоглядна література).

К3-62805

Дарону Аджемоґлу І Джеймсу Робїнсону вдалося, здавалося б, неможливе - відповісти на питання, яке до них безрезультатно вивчали століттями: чому одні країни багаті, а інші - бідні?

Ґрунтуючись на п'ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко І доступно пояснюють, чому економічний успіх дер¬жав не залежить від культури, клімату чи географічного положення.

Аджемоґлу та Робінсон переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.

Книга «Чому нації занепадають» - своєрідний посібник, який допоможе краще зрозуміти причини, що сприяють процвітанню держав та їхньому занепаду.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у лютому 2017

 

Останні надходження

Чернявська Олена Валеріївна
Ісаїв Лесь
Тесла Нікола
Ісаїв Лесь
Голубець Орест Михайлович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання