Ліховий Ігор

Шевченківський Національний заповідник

2016

Ліховий І. Шевченківський Національний заповідник [Текст] / Ігор Ліховий, Василь Пилип'юк. - Львів: Світло й Тінь, 2016. - 271 с.: іл.

К6-598

Про авторів. Ідея окремого видання, присвяченого Шевченківському національному заповіднику, виникла у процесі спілкування двох залюблених у Тараса Шевченка та рідний край українців, один із яких проживає у Києві, а інший - у Львові. Але обидва вважають себе земляками та духовними нащадками Великого Кобзаря і сприймають Тарасову Гору українським Еверестом, сходження на який має здійснити кожний хоча б раз у житті.

Ігор Ліховий. Український державний та громадський діяч, дипломат, культуролог, музеєзнавець, історик культури і журналіст. Мав честь з 1989 по 2005 рік очолювати Шевченківський національний заповідник у Каневі. Міністр культури і туризму України (2005-2006), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь (2007-2010), перший заступник Міністра культури України (2014-2015). Дійсний член Міжнародної ради з питань пам'яток та історичних місць при ЮНЕСКО.

Василь Пилип'юк. Український фотохудожник, президент видавничого підприємства «Світло й Тінь», організатор численних фотовиставок та мистецьких проектів в Україні та за кордоном. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член президії та правління Національної спілки фотохудожників України. Автор понад сотні мистецьких альбомів. Розробник навчальних посібників, професор. Завідувач кафедри фотомистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Фонд документних пам`яток
Надійшло у квітні 2017

 

Останні надходження

Коваль Ірина Федорівна
Сопко Валерія Василівна
Довгань Жанна Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання