Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників

Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників [Текст] / авт.-експерти В. Бойко [та ін.]. - Б. м.: Відродження, 20--. - [14] с. : іл.

В1-26743

Сільське господарство України має величезні перспективи. Але не всі сільгоспвиробники, особливо дрібні, готові використати ті можливості, які відкриває перед нами Угода про асоціацію з ЄС. Одні бояться змін, відсутності коштів на сучасне виробництво. Інші -конкуренції своїх товарів, втрати робочих місць. І не знають, як діяти за нових умов, аби не втратити час для розвитку й модернізації.

Це видання показує можливості і покликане допомогти досягти успіху в умовах сучасних викликів та загроз. У ньому окреслено ситуацію у сфері сільського господарства України та Європейського Союзу, а також виокремлено сільськогосподарський аспект Угоди про асоціацію з ЄС.

Основна частина тексту присвячена порадам щодо подолання існуючих викликів шляхом реалізації власних ініціатив, розвитку дрібного підприємництва, сільськогосподарської кооперації, органічного землеробства, сільського туризму, заняття перспектив-ними видами рослинництва та тваринництва, успішного збуту сільгосппродукції. Більшість видів сільськогосподарської діяльності можуть вдало поєднуватися між собою - про це також зазначається у брошурі. Окрема мова - про дії місцевої влади для розвитку сільських територій та допомоги малим сільгоспвиробникам.

В кінці тексту є корисні посилання, які покликані допомогти знайти більш детальну інформацію про ті чи інші можливості сільського господарства та європейський досвід.

Брошура розроблена за фінансової підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках проекту «Аналіз впливу асоціації з Європейським Союзом на агропро¬мисловий сектор України», реалізованого Сіверським інститутом регіональних досліджень. Думки, висновки та рекомендації нале¬жать експертам - авторам видання та не обов'язково відображають погляди фонду.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2016

 

Останні надходження

Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
Бець, Мар'яна Тіберіївна
Данько, Тетяна Іванівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання