Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників

Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників [Текст] / авт.-експерти В. Бойко [та ін.]. - Б. м.: Відродження, 20--. - [14] с. : іл.

В1-26743

Сільське господарство України має величезні перспективи. Але не всі сільгоспвиробники, особливо дрібні, готові використати ті можливості, які відкриває перед нами Угода про асоціацію з ЄС. Одні бояться змін, відсутності коштів на сучасне виробництво. Інші -конкуренції своїх товарів, втрати робочих місць. І не знають, як діяти за нових умов, аби не втратити час для розвитку й модернізації.

Це видання показує можливості і покликане допомогти досягти успіху в умовах сучасних викликів та загроз. У ньому окреслено ситуацію у сфері сільського господарства України та Європейського Союзу, а також виокремлено сільськогосподарський аспект Угоди про асоціацію з ЄС.

Основна частина тексту присвячена порадам щодо подолання існуючих викликів шляхом реалізації власних ініціатив, розвитку дрібного підприємництва, сільськогосподарської кооперації, органічного землеробства, сільського туризму, заняття перспектив-ними видами рослинництва та тваринництва, успішного збуту сільгосппродукції. Більшість видів сільськогосподарської діяльності можуть вдало поєднуватися між собою - про це також зазначається у брошурі. Окрема мова - про дії місцевої влади для розвитку сільських територій та допомоги малим сільгоспвиробникам.

В кінці тексту є корисні посилання, які покликані допомогти знайти більш детальну інформацію про ті чи інші можливості сільського господарства та європейський досвід.

Брошура розроблена за фінансової підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках проекту «Аналіз впливу асоціації з Європейським Союзом на агропро¬мисловий сектор України», реалізованого Сіверським інститутом регіональних досліджень. Думки, висновки та рекомендації нале¬жать експертам - авторам видання та не обов'язково відображають погляди фонду.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2016

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання