Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики: СОУ ВЕА. 600.1.1/01:2017 Відновлювана енергетика

2017

Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики: СОУ ВЕА. 600.1.1/01:2017 Відновлювана енергетика [Текст] / [А. Є. Конеченков [та ін.]]; за заг. ред. І. В. Плачкова, А. Є. Конеченкова; Всеукр. енергет. асамблея, Укр. вітроенергет. асоц. - Харків: Фоліо, 2017. - 133 с.: табл.

К5-26310

Цим виданням Всеукраїнська Енергетична Асамблея продовжує серію Стандартів організацій України (СОУ), що визначають технічні та технологічні аспекти роботи підприємств енергетики. СОУ розроблений Громадською спілкою «Українська вітроенергетична асоціація» спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнська Енергетична Асамблея».

СОУ розроблено на основі законодавчої бази в галузі вітроенергетики України станом на 2016 рік. Особливе місце в цьому виданні займає розділ «Етапи реалізації проектів будівництва об'єктів енергетики, що виробляють електроенергію за допомогою енергії вітру», який можна назвати послідовною схемою реалізації планування та будівництва ВЕС на основі законодавчих норм, що діють в Україні.

Фонд відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів
Надійшло у вересні 2017

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання