Заповідна справа в Україні: абсолютна заповідність чи європейська модель гармонії людини і природи?

2017

Заповідна справа в Україні : абсолютна заповідність чи європейська модель гармонії людини і природи? [Текст]: зб. вибр. матеріалів / Всеукр. громад. орг. ''Асоц. природоохорон. територій України'', Громад. орг. ''Карпат. екол. т-во'', Карпат. біосфер. заповідник; під заг. ред. М. П. Стеценка та Ф. Д. Гамора. - Львів: Тиса, 2017. - 237 с.: іл.

К2-192332

У пропонованому збірнику розглянуто дискусійні питання становлення й розвитку заповідної справи в Україні. Проаналізовано проблеми активної та пасивної охорони природи, запровадження в практику роботи режиму абсолютної заповідності. Порушено основні проблеми функціонування природоохоронних установ, зонування та менеджменту на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду. Окреслено перспективи розвитку установ природно-заповідного фонду як модельних територій для сталого розвитку та необхідність удосконалення природоохоронного законодавства в Україні.

Видання розраховане на науковців та фахівців у галузі природно-заповідної справи, працівників органів влади та місцевого самоврядування, громадськості, активістів охорони природи.

Опубліковано за фінансової підтримки Проекту що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Думки, висновки, рекомендації належать авторам, упорядникам видання і необов'язково відображають погляди Програми розвитку ООН в Україні.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у вересні 2017

 

Останні надходження

Потанина Ирина Сергеевна
Коваленко Артем Володимирович
Онищук Н. В.
Далай Лама XIV (1935- )
Сокуренко Валерій Васильович
Кравчук Ігор Святославович
Вілан Чарльз
Ткачук Ганна Юріївна
Ісмайлов Карен Юрійович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання