Настільна книга військового прокурора

2017

Настільна книга військового прокурора [Текст]: наук.-практ. посіб. / [М. В. Балан, І. В. Вернидубов, В. В. Власюк та ін.]; Ген. прокуратура України, Нац. акад. прокуратури України. - Київ: Нац. акад. прокуратури України, 2017. - 529 с.: табл. - (Захисник Вітчизни. Бібліотека військового прокурора).

К4-25843

У посібнику розглянуто питання діяльності військової прокуратури із забезпечення воєнної безпеки України в сучасних умовах.

Зосереджено увагу на особливостях реалізації прокурорами і слідчими військових прокуратур у межах компетенції конституційних функцій, зокрема з організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, підтримання публічного обвинувачення, представництва ними інтересів громадян і держави у суді, нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Висвітлено підстави та порядок відповідальності військовослужбовців за військові кримінальні, адміністративні і дисциплінарні правопорушення; за спричинення майнової шкоди державі, а також питання, пов’язані з дотриманням норм міжнародного гуманітарного права.

Видання буде корисним для діючих та майбутніх військових юристів, військовослужбовців різних військових формувань, командирів і начальників, студентів юридичних навчальних закладів, курсантів та слухачів, суддів, слідчих, адвокатів, усіх, хто цікавиться діяльністю Воєнної організації України.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у вересні 2017

 

Останні надходження

Потанина Ирина Сергеевна
Коваленко Артем Володимирович
Онищук Н. В.
Далай Лама XIV (1935- )
Сокуренко Валерій Васильович
Кравчук Ігор Святославович
Вілан Чарльз
Ткачук Ганна Юріївна
Ісмайлов Карен Юрійович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання