Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена

2015

Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена [Текст]: (історія р-ну в подіях і поколіннях) / [організатор і керівник проекту: Л. Д. Глянь; ред. група: С. Є. Тютюнник, Н. І. Халаїм, О. В. Кужель]. - Зачепилівка: Ектів Стар, 2015. - 183 с.: кольор. іл.

К5-26477

Славна історія нашого краю, покладена в основу цієї розлогої розповіді, — це яскравий літопис трудового і ратного подвигу, творчих звитяг, героїчних зусиль, глибоких народних традицій багатьох поколінь жителів одного з найчарівніших степових куточків Слобожанщини.

Ви тримаєте в руках чудову книгу, яка зберігає на своїх сторінках бурхливу і насичену історію Зачепилівського району: його шляхи і досягнення протягом багатьох років. Згадуються люди, котрі на крутих віражах випробувань і звитяг пестили, захищали рідну землю, працею праведною робили її родючою, квітучою, щасливою, щедрою на ужинки і до-статок. В усі часи зачепилян знали як творців, талановитих трудівників, гідних нащадків козацького роду, людей міцного сільського коріння і хліборобської вдачі. Вони уславили Зачепилівщину найкоштовнішими цінностями — невгасимими подвигами у визвольній боротьбі за краще життя, у боях з фашизмом часів Другої світової, талантами і здобутками задля процвітання Харківщини — рідної України.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у жовтні 2017

 

Останні надходження

Хахула Любомир Ігорович
Філатова Оксана Степанівна
Муратова Світлана Олександрівна
Косовський Леонід Миколайович
Латковська Тамара Анатоліївна
Івашкевич Едуард Зенонович
Тамни Джон
Дереш Любко
Дубініна Оксана Миколаївна
Гридін Сергій
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання