Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена

2015

Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена [Текст]: (історія р-ну в подіях і поколіннях) / [організатор і керівник проекту: Л. Д. Глянь; ред. група: С. Є. Тютюнник, Н. І. Халаїм, О. В. Кужель]. - Зачепилівка: Ектів Стар, 2015. - 183 с.: кольор. іл.

К5-26477

Славна історія нашого краю, покладена в основу цієї розлогої розповіді, — це яскравий літопис трудового і ратного подвигу, творчих звитяг, героїчних зусиль, глибоких народних традицій багатьох поколінь жителів одного з найчарівніших степових куточків Слобожанщини.

Ви тримаєте в руках чудову книгу, яка зберігає на своїх сторінках бурхливу і насичену історію Зачепилівського району: його шляхи і досягнення протягом багатьох років. Згадуються люди, котрі на крутих віражах випробувань і звитяг пестили, захищали рідну землю, працею праведною робили її родючою, квітучою, щасливою, щедрою на ужинки і до-статок. В усі часи зачепилян знали як творців, талановитих трудівників, гідних нащадків козацького роду, людей міцного сільського коріння і хліборобської вдачі. Вони уславили Зачепилівщину найкоштовнішими цінностями — невгасимими подвигами у визвольній боротьбі за краще життя, у боях з фашизмом часів Другої світової, талантами і здобутками задля процвітання Харківщини — рідної України.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у жовтні 2017

 

Останні надходження

Мелехов Андрей
Братичак Михайло Миколайович
Індутний Володимир Васильович
Эрл Томас
Моргун, Алла Серафимівна
Вікінг Мік
Соколюк Людмила Данилівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання