Мур Ґарет

Зірка до зірки: астрономічні пригоди від крапки до крапки

2017

Мур Ґ. Зірка до зірки: астрономічні пригоди від крапки до крапки [Текст]: [переклад] / Ґарет Мур. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2017. - 60, [4] с.: іл.

К5-26526

З давніх-давен люди полюбляли розглядати нічне небо і в уяві з'єднувати зірки в певні малюнки та візерунки — так звані сузір'я. Усі ці уявні зображення — від мисливця Оріона до царівни Андромеди, від зодіакального знака Лева до Рака — надихали оповідачів вигадувати цікаві історії, а звіздарів спонукали робити різноманітні відкриття.

Ти теж можеш відтворити на папері різноманітні сузір'я! Адже ця книга містить безліч завдань, що передбачають поєднання між собою крапок-зірочок, і коли ти впораєшся з отими завданнями, то познайомишся з персонажами міфів та легенд. Окрім того, в тебе буде можливість прочитати самі історії кожного персонажа й дізнатися неймовірні факти про небесні тіла, які складають кожне сузір'я.

Та передусім подивися на небо ясної місячної ночі і перевір, які сузір'я можна побачити на голе око.

Звісно, всі сузір'я просто з вікна тобі не відшукати: ти ж пам'ятаєш, наша Земля кругла, тому деякі зоряні візерунки видно лише на Північній півкулі, а деякі — виключно на Південній.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у листопаді 2017

 

Останні надходження

Мелехов Андрей
Братичак Михайло Миколайович
Індутний Володимир Васильович
Эрл Томас
Моргун, Алла Серафимівна
Вікінг Мік
Соколюк Людмила Данилівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання