Мур Ґарет

Зірка до зірки: астрономічні пригоди від крапки до крапки

2017

Мур Ґ. Зірка до зірки: астрономічні пригоди від крапки до крапки [Текст]: [переклад] / Ґарет Мур. - Харків: Книжковий клуб ''Клуб сімейного дозвілля'', 2017. - 60, [4] с.: іл.

К5-26526

З давніх-давен люди полюбляли розглядати нічне небо і в уяві з'єднувати зірки в певні малюнки та візерунки — так звані сузір'я. Усі ці уявні зображення — від мисливця Оріона до царівни Андромеди, від зодіакального знака Лева до Рака — надихали оповідачів вигадувати цікаві історії, а звіздарів спонукали робити різноманітні відкриття.

Ти теж можеш відтворити на папері різноманітні сузір'я! Адже ця книга містить безліч завдань, що передбачають поєднання між собою крапок-зірочок, і коли ти впораєшся з отими завданнями, то познайомишся з персонажами міфів та легенд. Окрім того, в тебе буде можливість прочитати самі історії кожного персонажа й дізнатися неймовірні факти про небесні тіла, які складають кожне сузір'я.

Та передусім подивися на небо ясної місячної ночі і перевір, які сузір'я можна побачити на голе око.

Звісно, всі сузір'я просто з вікна тобі не відшукати: ти ж пам'ятаєш, наша Земля кругла, тому деякі зоряні візерунки видно лише на Північній півкулі, а деякі — виключно на Південній.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у листопаді 2017

 

Останні надходження

Федоренко Владислав Леонідович
Тараненко Владимир Иванович
Тараненко Владимир Иванович
Магда Евгений Валериевич
Плоский Віталій Олексійович
Коструб Віктор
Савицький Ігор Васильович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання