Visuelle Metaphern in Werbetexten der Wiener Agentur „OrtnerWeihs“/Візуальні метафори в рекламних текстах віденської агенції ''Ortner  Weihs'': типологія та механ

18/01/2019

Австрійська бібліотека у Харкові

Visuelle Metaphern in Werbetexten der Wiener Agentur „OrtnerWeihs“/Візуальні метафори в рекламних текстах віденської агенції ''Ortner Weihs'': типологія та механ

Wissenschaftliche Österreich-Abende

 

В Австрійській бібліотеці відбувся перший тематичний вечір 2019 року із серії наукових тематичних вечорів «Wissenschaftliche Österreich-Abende», який було присвячено рекламі та рекламним текстам.

Референт – Лілія Ростиславівна Безугла, професор кафедри німецької філології та перекладу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор філологічних наук, запропонувала присутнім чудову лекцію н«Visuelle Metaphern in Werbetexten der Wiener Agentur „OrtnerWeihs“: Typologie und Mechanismen des Verstehens / Візуальні метафори в рекламних текстах віденської агенції ''Ortner Weihs'': типологія та механізми розуміння». Мета доповіді – після короткого теоретичного розгляду загальних понять рекламного тексту та метафори продемонструвати, як у текстах Віденьської рекламної агенції«Ortner Weihs» функціонує візуальна метафора, тобто, яким чином на грунті статичного й динамічного зображення виникають метафоричні смисли. Це питання розглядається шляхом аналізу окремих друкованих рекламних текстів і рекламних роликів цієї агенції в інтерактивній формі.
Частково лекція проходила у формі діалогу і всі присутні взяли участь у виконанні інтерактивних завдань, маючи змогу потренувати себе у сфері реклами, відповідаючи на певні запитання. На закінчення усі мали можливість поставити запитання, подискутувати та висловити свої враження щодо нової для усіх теми.

Контакти

Соколова Наталія
+380(68)6340136

 

Соціокультурні заходи Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків Австрійська бібліотека у Харкові

Конференції, семінари

11/02/2020 Наука ХХІ століття: Інновації у харчовій галузі і ресторанному бізнесі
Фестиваль науки - 2020
Науково-практична конференція
18-22 травня

Анонс подій у бібліотеці:

01/01/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

01/02/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

20/02/2020 Доступ до електронного каталогу

24/02/2020 Винахідницькі інновації на допомогу фермерським господарствам
Тематичні виставки
Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

25/02/2020 «Можливість радіти життю»
La Festa Venezianna
Тематичні виставки
Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Всі новини та події »