Країнознавчий конкурс дляшколярів трьох PASCH-шкіл та студентів-германістів м. Харкова

14/02/2019

Німецький читальний зал у Харкові

Країнознавчий конкурс дляшколярів трьох PASCH-шкіл та студентів-германістів м. Харкова

Конкурс

 

На стадіоні «Металіст» у Харкові донецький «Шахтар» зіграв з німецьким «Айнтрахтом» у 1/16 фіналу Ліги Європи. І поки футболісти налаштовувалися на переможну гру, 20 студентів-германістів та 20 школярів із трьох харківських PASCH-шкіл (школи, які приймають екзамен на отримання мовного сертифікату «Німецький мовний диплом») зійшлися у країнознавчому конкурсі, аби перевірити свої знання з німецької мови, культури, історії та з футбольної тематики обох країн. Учасники конкурсу змагалися за головний приз – квитки на футбольний матч. Запитання вікторини виявилися досить складними, тому боротьба за головний приз була не менш напруженою, ніж довгоочікуваний футбольний поєдинок, який став приводом для проведення цього заходу.
Представники обох клубів та організатори приєднались до заходу, аби особисто привітати учасників та вручити призи переможцям вікторини: Аксель Хелльманн, член правління та голова делегації «Айнтрахт Франкфурт», Петер Фішер, президент клубу «Айнтрахт Франкфурт», Омід Нуріпур, депутат та голова фанклубу «Айнтрахт», Микита Філіпов, менеджер проектів ФК «Шахтар Донецьк», Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина, Тетяна Гавриш, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина. Нагородження відбувалося в доброзичливій та невимушеній атмосфері. Головний приз нашої вікторини отримали учениця гімназії №6 Анастасія Гущіна та учень школи № 134 Нгуєн Чонг Хунг.
Не залишилися без подарунків і інші учасники заходу, отримавши подарунки із символікою футбольних клубів «Айнтрахт» Франкфурт та «Шахтар» Донецьк.
Організатор конкурсу – Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс Дніпро за підтримки Харківського Німецького Центру (Deutsches Zentrum Charkiw), Німецької служби академічних обмінів DAAD, ZfA, Німецького читального залу у Харкові. Подарунки та призи надано ФК «Шахтар» та ФК «Айнтрахт».

Контакти

Прилипська Вікторія
+380(63)22 59-097

 

Конкурси Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків Німецький читальний зал у Харкові

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

03/04/2020 Технічні роботи на сайті бібліотеки

13/04/2020 Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички
VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста
Дистанційний курс
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »