Профілактика туберкульозу

22/03/2019

Соціокультурний центр

Профілактика туберкульозу

До Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом

Тематичні виставки

 

Щороку 24 березня з метою запобігання виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз згідно з Указом Президента України відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Цього дня проводяться профілактичні заходи, зокрема: анонімні обстеження на туберкульоз, розповсюдження санітарно-просвітницьких матеріалів з питань профілактики захворювання та консультації з питань здорового способу життя.

З цієї нагоди у соціокультурному центрі підготовлена тематична виставка «Профілактика туберкульозу». Представлені в експозиції видання інформують про причини виникнення та шляхи поширення туберкульозу. Монографії, популярні видання та статті з періодичних видань попереджають про небезпеку, пов’язану із захворюванням, дають рекомендації щодо своєчасного виявлення та методів лікування, про те, як запобігти туберкульозу і якими мають бути дії у разі виникнення підозри на це захворювання..

Зацікавили відвідувачів представлені на виставці книги: В. І. Петренко «Профілактика туберкульозу», С. М. Борткевич «Контроль за туберкульозом в Україні : участь громадськості», Т. В. Семигіна «Протидія соціально небезпечним хворобам: вивчення українського досвіду», І. Г. Ільницький «Синдром бронхіальної обструкції в практиці педіатра, фтизіатра і сімейного лікаря», Ю. І. Фещенко «Сучасна стратегія боротьби з туберкульозом в Україні» та інші.

Термін експонування: 22.03 –24.04.2019 р.

 

Тематичні виставки Соціокультурний центр

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »