Віртуальні заходи в роботі шкільної бібліотеки

15/03/2019

Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Віртуальні заходи в роботі шкільної бібліотеки

День фахівця

 

Фахівці відділу літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків провели День фахівця для шкільних бібліотекарів Індустріального району міста Харкова за темою «Віртуальні заходи в роботі шкільної бібліотеки» на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів. Мета заходу – ознайомлення з інформаційними ресурсами бібліотеки іноземними мовами, які стануть у пригоді в професійній діяльності шкільних бібліотекарів, викладачів гуманітарних предметів (рідної та іноземної мов, світової літератури, етики тощо), класних керівників. Протягом зустрічі було проведене предметне ознайомлення з інформаційними можливостями відділу літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків. Завідувач сектору інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів В. А. Долбня розповіла про діяльність читального залу відділу, види віртуальних послуг, фонд ВЛІМ. Учасників проінформували про роботу сайта бібліотеки, послуг та сервісів, сторінок відділу в Facebook, віртуально-бібліографічну службу тощо.
Оскільки віртуальні форми масової роботи постійно використовуються під час проведення масових заходів відділу, В. А. Долбня розповіла про найцікавіші серед них, зокрема: літературний вечір «Вісім найкоротших та щемливих сучасних топ-оповідань» (за участю учнів 9 класів Харківської спеціальної школи № 119), літературний проект «Слідами Братів Грімм» (учні 6 класів ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 71); Австрійський розмовний клуб «VindobonaCamp», захід з нагоди великодніх свят «Frohe Ostern» (за участю учнів ХСШ І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів та за участю інтернет-клубу «Клік»), «Зустріч з Альпійською казкою» (за участю учнів ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 66), країнознавчий конкурс за головний приз – квитки на футбольний матч донецької команди «Шахтар» з німецьким клубом «Айнтрахт» у 1/16 фіналу Ліги Європи та багато інших.
Учасники семінару оцінили актуальність теми та значимість поданого матеріалу для подальшої роботи з культурного виховання школярів.

Контакти

Долбня Вікторія
+380(63) 22 59 097

 

Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків Тренінги

 

Анонс подій у бібліотеці:

01/01/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

01/02/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

20/02/2020 Доступ до електронного каталогу

24/02/2020 Винахідницькі інновації на допомогу фермерським господарствам
Тематичні виставки
Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

25/02/2020 «Можливість радіти життю»
La Festa Venezianna
Тематичні виставки
Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Всі новини та події »