Проект «Майстерні ідей» на Open Grants School»/«Школі соціального проектування і грантрайтингу»

23/02/2019

Відділ науково-методичної роботи

Проект «Майстерні ідей» на Open Grants School»/«Школі соціального проектування і грантрайтингу»

(проект Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради)

 

Членкиня ХОВ УБА головний бібліотекар Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, молодіжний працівник, керівник групи «Майстерня ідей» Ірина Карнаух успішно пройшла оцінювання та відбір на ІІІ Школу соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School. Протягом трьох місяців сто активних харків’ян навчалися на унікальному проекті Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Серед спікерів Школи: Денис Ткачев, коордінатор проекту в Німецькій федеральної компанії «GIZ», Голова правління Харківської обласної спілки «Молодіжні Ініціативи», експерт ініціативи Європейського Союзу «Team Europe», магістр економіки і державного управління, екс-керівник Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, а також управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації; Олег Кулініч, керівник проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону», кандидат наук з державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президенті України, автор і редактор книг «Грантрайтинг: методичні рекомендації органам публічної влади з написання проектних заявок», «Основи грантрайтинга і управління проектами в публічній сфері: методичні рекомендації для органів влади і не державних організацій»; Володимир Казусь, засновник і керівник Харківського міського благодійного фонду «Благо»; Артем Коновалов, програмний директор громадської організації «Центр розвитку громад», співзасновник Хабу соціальної активності «Студія 42»; Валерія Тіманюк, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії; Дмитро Ляховецький, сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог, автор проекту «Школа сучасного чиновника» та інші.

Тематика сесій Школи: «Введення в грантрайтинг», «Джерела для фінансування проектів»; «Формування проектного партнерства»; «Формування команди проекту»; «Ідентифікація проблеми, древа, цілі, задачі та очікувані результати»; «Планування ресурсів і витрат»; «Розбір практичних кейсів з бюджетування»; «Створення та функціонування неурядових організацій»; «План реалізації проекту»; «Моніторинг і оцінювання проектів»; «Таємниці підготовки успішної проектної заявки. Підсумкова звітність»; «Особливості підготовки проектів для бюджету участі»; «Краудфандинг і соціальне підприємництво»; «Інтелектуальна власність у управлінні проектами»; «Технічні засоби управління проектами»; «Медіа-супровід проектів»; «Ефективна презентація. Управління ризиками»; «Креативність проектних менеджерів».

Програма «Open Grants School» включала також семінари-тренінги, практичне заняття з розробки проектної заявки, персональні завдання, зустрічі-консультації з експертами. Підсумком проектної роботи для учасників школи став краш-тест за участі спікерів Школи.

Під час роботи Школи з ініціативи Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради відбулося обговорення нової Стратегії розвитку Харкова.

контакти

Карнаух Ірина Анатоліївна
головний бібліотекар
1-46
nmr.hdnb@gmail.com

 

Додаткова інформація

Open Grants School собирает креативных харьковчан в ХНУРЭ: Фотоотчет
23 февраля состоялось открытие Open Grants School: Фоторепортаж
Open Grants School обучает креативных харьковчан: Фоторепортаж

Відділ науково-методичної роботи Проекти і гранти

Конференції, семінари

11/02/2020 Наука ХХІ століття: Інновації у харчовій галузі і ресторанному бізнесі
Фестиваль науки - 2020
Науково-практична конференція
18-22 травня

Анонс подій у бібліотеці:

01/01/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

01/02/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

20/02/2020 Доступ до електронного каталогу

24/02/2020 Винахідницькі інновації на допомогу фермерським господарствам
Тематичні виставки
Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

25/02/2020 «Можливість радіти життю»
La Festa Venezianna
Тематичні виставки
Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Всі новини та події »