Жити і пам’ятати

16/05/2019

Соціокультурний центр

Жити і пам’ятати

До Дня пам’яті жертв політичних репресій

Тематичні виставки

 

Щороку третьої неділі травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Цьогоріч він припадає на 19 травня. Саме цій даті присвячена книжкова виставка «Жити і пам’ятати». Книжки, представлені на виставці, спрямовані на відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій, немає і не може бути. Злочини, яким немає прощення, минуле з гірким присмаком у світлі воскреслої правди постає перед нами по-новому.

Зацікавлять відвідувачів такі книги: Є. В. Пронюк «Всеукраїнське товариство політичних в'язнів і репресованих : історія створення та діяльність», С. О. Підгайний «Українська інтелігенція на Соловках», В. М. Нікольський «Репресивна діяльність органів державної безпеки СРСР в Україні (кінець 1920-х-1950-ті рр.): історико-статистичне дослідження», З. Г. Лихолобова «Тоталітарний режим та політичні репресії в Україні у другій половині 1930-х років» та інші. Термін експонування: 17 травня – 17 червня 2019 р.

 

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »