Проект «Бібліотека об’єднує нації та культури» проходить краш-тест

20/04/2019

Відділ науково-методичної роботи

Проект «Бібліотека об’єднує нації та культури» проходить краш-тест

Презентація проекту

 

За результатами конкурсного відбору заявок учасників III Школи соціального проектування та грантрайтінгу Open Grants School проект «Бібліотека об’єднує нації та культури» групи «Майстерня ідей» було допущено до краш-тесту. Краш-тест – це своєрідне випробування на міцність знань, отриманих під час занять у Школі, з метою з’ясування помилок, які допускають учасники при написанні заявок. Важливим і необхідним моментом краш-тесту є зворотній зв’язок між грантоотримувачами та донорами; запитання задають і учасники, і спікери Школи.

Презентація та захист задуму активних членів ХОВ УБА відбулася в Харківському національному університеті радіоелектроніки за участі спікерів Школи Олега Кулініча, тренера, керівника проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону», кандидата наук державного управління, доцента кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при президенті України, автора і редактора книг «Грантрайтінг: методичні рекомендації органам публічної влади з написання проектних заявок», «Основи грантрайтінга і управління проектами в публічній сфері: методичні рекомендації для органів влади і не державних організацій». У заході також взяв участь Денис Ткачев, координатор проекту в Німецькій федеральної компанії «GIZ», голова правління Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи», експерт ініціативи Європейського Союзу «Team Europe», магістр економіки і державного управління, екс-керівник Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, а також управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації. Матеріали презентації та проектну заявку підготовила член ХОВ УБА, керівник групи «Майстерня ідей», головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи Ірина Карнаух.

Контакти

Карнаух Ірина Анатоліївна
головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи
1-46
nmr.hdnb@gmail.com

 

Відділ науково-методичної роботи Проекти і гранти

 

Анонс подій у бібліотеці:

12/03/2019 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

22/04/2019 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для вимушених переселенців та інших користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

14/05/2019 Он-лайн лекції для бібліотекарів Республіки Білорусь
Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка продовжує співпрацю з колегами Республіки Білорусь у форматі корпоративного он-лайн навчання.
Лекція
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

29/05/2019 «Шукайте мене в тому, що я пишу...»
Історія та сьогодення української журналістики
Тематичні виставки
Відділ «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка

31/05/2019 Новатор вільного вірша
До 200-річчя від дня народження американського поета Уолта Вітмена
Тематичні виставки
Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Всі новини та події »