Хранителька книжкових скарбів

23/05/2019

Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

Хранителька книжкових скарбів

(до 55-річчя від дня народження Н. П. Борисенко, завідувачки відділу наукової організації і використання основного фонду ХДНБ)

Тематичні виставки

 

У кабінеті бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної в межах циклу «З когорти короленківців» та з нагоди 55-річчя Надії Петрівни Борисенко, завідувачки відділу наукової організації і використання основного фонду ХДНБ, експонувалася книжкова виставка «Хранителька книжкових скарбів».
Надія Петрівна, випускниця Харківського державного інституту культури, розпочала професійний шлях у 1985 р. у Луганській обласній бібліотеці для дітей. З 1994 р. ювілярка пов’язала свою подальшу професійну долю з Харківською державною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка (ХДНБ), працюючи спочатку у відділі обслуговування читачів на посаді бібліотекаря, завідуючої сектором загального читального залу, згодом перейшла до науково-методичного відділу і працювала головним бібліотекарем у секторі планування й управління. У 2009 р. Надія Петрівна очолила один із фундаментальних підрозділів ХДНБ – відділ наукової організації і використання основного фонду (ВОФ). Під її керівництвом чимало зроблено для удосконалення виробничої діяльності та вивчення історії відділу і ХДНБ. Багато уваги вона приділяє фаховому розвитку працівників та удосконаленню умов їхньої праці. До високопрофесійних рис Н. П. Борисенко додаються гідні особисті якості, а її доброзичливість та усміхненість створюють навколо неї ореол доброти та гарного настрою.

На виставці представлені видання, підготовлені під її керівництвом та публікації різних років. Особливий інтерес викликають збірники нарисів «Самовіддане служіння книзі», присвячені ветеранам ВОФ, які зробили значний внесок у розвиток ХДНБ. Звертають на себе увагу і публікації ювілярки у виданнях книгозбірні (ювілейному збірнику «Бібліотека в історичному просторі трьох епох», збірниках наукових праць, матеріалах науково-практичних конференцій «Короленківські читання»), матеріалах наукових конференцій ХДАК та у фаховому журналі «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика». Їх тематика присвячена розкриттю практичної діяльності ХДНБ – платним послугам, рекламній діяльності, віртуальній методичній службі, забезпеченню зберігання документних ресурсів, історії спецфонду ХДНБ тощо.Окремо виділені нагороди Н. П. Борисенко за здобутки у професійній діяльності. Це грамоти та подяки Міністерства культури і туризму України, Харківської обласної державної адміністрації.
Бажаємо Надії Петрівні міцного здоров’я, творчої наснаги, народження нових ідей, успіхів та довгих років життя!

Термін експонування виставки: з 23 по 31 травня.

Контакти

Скорик Олена Петрівна
завідувачка сектором кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної
kbh.hdnb@gmail.com

 

Тематичні виставки Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

03/04/2020 Технічні роботи на сайті бібліотеки

13/04/2020 Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички
VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста
Дистанційний курс
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »