Літні зустрічі зі світом мов

30/05/2019

Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Літні зустрічі зі світом мов

Розважально-пізнавальна програма для учнів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов

Літературні зустрічі

 

Під час літніх канікул відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків запропонував розважально-пізнавальну програму «Літні зустрічі зі світом мов» для учнів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов. 30 травня до відділу завітали учні 5–7 класів Вільшанського ліцею, 5 червня – учні 6–8 класів Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови №134, 6 червня – учні 7–8 класів Харківської гімназії №47. Знайомство з бібліотекою та відділом почалося з Німецького читального залу та Австрійської бібліотеки. Співробітники залів запропонували учням довідатися більше про Німеччину та Австрію, оглянути нову літературу, ознайомитися з фондом. Гості дізналися про можливості, якими можуть скористатися читачі: навчання в Німеччині та Австрії, умови подорожей до країн. Учні також відвідали читальний зал відділу літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків, де поринули у світ європейських, азійських мов тощо. Було запропоновано безліч різноманітної інформації про довідкові видання (енциклопедії, словники), періодику, книги з різних галузей знання (навчальні посібники, фотоальбоми, сучасна художня література). Також гості ознайомилися з роботою розмовних клубів відділу, сайтом бібліотеки, послугами та сервісами, сторінкою відділу в Facebook, службою віртуально-бібліографічної довідки та ін.

Наприкінці зустрічей співробітники відділу запропонували дітям ознайомитися з пізнавальними іграми німецькою мовою і спробувати свої сили у вирішенні завдань країнознавчих ігор «Geo Puzzle Deutschland», «Ravensburger Puzzle», перевірити знання з географії Німеччини, а також продемонструвати знання німецької лексики та взяти участь у грі «ABC – Karussell».

Контакти

Долбня Вікторія
+380(63)22 59-097

 

Соціокультурні заходи Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків Австрійська бібліотека у Харкові Німецький читальний зал у Харкові

 

Анонс подій у бібліотеці:

12/03/2019 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

05/05/2019 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для вимушених переселенців та інших користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

25/06/2019 Корекція роботи серцево-судинної системи
Лекція
Соціокультурний центр
Початок о 17.00

26/06/2019 Театр Піклування про народну тверезість в парку Квіток на Основі
Краєзнавчі читання
Відділ «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Початок о 16.00

26/06/2019 Оберіг нашої державності.
До Дня Конституції України.
Тематичні виставки
Зал періодичних видань

Всі новини та події »