Літні зустрічі зі світом мов

30/05/2019

Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Літні зустрічі зі світом мов

Розважально-пізнавальна програма для учнів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов

Літературні зустрічі

 

Під час літніх канікул відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків запропонував розважально-пізнавальну програму «Літні зустрічі зі світом мов» для учнів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов. 30 травня до відділу завітали учні 5–7 класів Вільшанського ліцею, 5 червня – учні 6–8 класів Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови №134, 6 червня – учні 7–8 класів Харківської гімназії №47. Знайомство з бібліотекою та відділом почалося з Німецького читального залу та Австрійської бібліотеки. Співробітники залів запропонували учням довідатися більше про Німеччину та Австрію, оглянути нову літературу, ознайомитися з фондом. Гості дізналися про можливості, якими можуть скористатися читачі: навчання в Німеччині та Австрії, умови подорожей до країн. Учні також відвідали читальний зал відділу літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків, де поринули у світ європейських, азійських мов тощо. Було запропоновано безліч різноманітної інформації про довідкові видання (енциклопедії, словники), періодику, книги з різних галузей знання (навчальні посібники, фотоальбоми, сучасна художня література). Також гості ознайомилися з роботою розмовних клубів відділу, сайтом бібліотеки, послугами та сервісами, сторінкою відділу в Facebook, службою віртуально-бібліографічної довідки та ін.

Наприкінці зустрічей співробітники відділу запропонували дітям ознайомитися з пізнавальними іграми німецькою мовою і спробувати свої сили у вирішенні завдань країнознавчих ігор «Geo Puzzle Deutschland», «Ravensburger Puzzle», перевірити знання з географії Німеччини, а також продемонструвати знання німецької лексики та взяти участь у грі «ABC – Karussell».

Контакти

Долбня Вікторія
+380(63)22 59-097

 

Соціокультурні заходи Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків Австрійська бібліотека у Харкові Німецький читальний зал у Харкові

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

03/04/2020 Технічні роботи на сайті бібліотеки

13/04/2020 Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички
VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста
Дистанційний курс
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »