Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Львівській області

29/05/2019

Відділ науково-методичної роботи

Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Львівській області

Практикум для працівників бібліотек Об'єднаних територіальних громад

Тренінг

 

На базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки для працівників бібліотек об’єднаних територіальних громад проводився практикум «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики в Львівській області». Захід відбувся у межах проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізується Асоціацією міст України (АМУ) у партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). До проведення практикуму долучилася завідувачка сектору інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Короленка, координатор «Школи бібліотечного журналіста» Катерина Вірютіна.

Учасники навчалися ефективно взаємодіяти із засобами масової інформації, залучати нову аудиторію, інформувати про процес децентралізації та напрацьовувати механізми ефективної комунікації представників громад та ЗМІ. Як експерти виступили представники чотирьох типів ЗМІ: газети, телебачення, радіо та он-лайн видання.
У заході також взяли участь представники регіонального відділення Асоціації міст України із виступом за темою «Комунікації для громад, сучасне бачення та стан у Львівській області».

Довідка: Проєкт ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Проєкт покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проєкт інформує про суть реформи та підтримує заходи, що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Тренінги Відділ науково-методичної роботи

 

Анонс подій у бібліотеці:

01/01/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

01/02/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

20/02/2020 Доступ до електронного каталогу

24/02/2020 Винахідницькі інновації на допомогу фермерським господарствам
Тематичні виставки
Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

25/02/2020 «Можливість радіти життю»
La Festa Venezianna
Тематичні виставки
Відділ літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків

Всі новини та події »