Вчений, педагог, людина.

17/06/2019

Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

Вчений, педагог, людина.

З нагоди 55-річчя професора Харківської державної академії культури, доктора педагогічних наук А. А. Соляник

Тематичні виставки

 

У кабінеті бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної в межах циклу «Харківська бібліотекознавча школа» та з нагоди 55-річчя Алли Анатоліївни Соляник, декана факультету соціальних комунікацій Харківської державної академії культури (ХДАК), доктора педагогічних наук, професора, експонувалася книжкова виставка «Вчений, педагог, людина».
Алла Анатоліївна – відомий український бібліотекознавець, фондознавець, документолог, педагог, організатор вищої бібліотечно-інформаційної освіти, яскравий представник Харківської бібліотекознавчої школи, член Президії ХОВ УБА, постійний учасник громадських і наукових форумів, автор понад 200 наукових і науково-методичних праць. Як давній друг і надійний партнер ХДНБ ім. В. Г. Короленка вона зробила вагомий внесок у розвиток взаємовигідних відносин та багаторічну плідну наукову співпрацю з книгозбірнею. У розділах виставки зібрані видання та публікації, пов’язані з розробкою проблем бібліотечного фондознавства, документознавства, методологічних проблем документології та теорії соціальних комунікацій, організації та методики науково-дослідної діяльності, бібліотечно-інформаційної освіти. Центральне місце на виставці займають її широковідомі посібники «Документні потоки та масиви», «Документоснабжение библиотечных фондов» та монографії «Эволюция библиотечного фондоведения», «Система документопостачання бібліотечних фондів: закономірності розвитку». Звертають на себе увагу і публікації у збірниках наукових праць, матеріалах міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, в т. ч. ХДАК і ХДНБ ім. В. Г. Короленка. Окремо виділені численні публікації, присвячені засновникам та представникам Харківської бібліотекознавчої школи, серед яких К. І. Рубинський, Н. Я. Фрідьєва, Є. П. Тамм, Н. М. Березюк, В. Д. Ракитянська та інші, а також історії ХДАК.
Більш глибоко з особистістю ювілярки, колом її інтересів та здобутками знайомлять експоновані матеріали – біобібліографічний покажчик «Алла Анатоліївна Соляник», публікації Н. М. Кушнаренко, Ю. М. Столярова та реферат студентки ХДАК О. Єременко.
Бажаємо Аллі Анатоліївні міцного здоров’я, творчої наснаги, народження нових креативних планів та інноваційних ідей, успіхів та довгих років життя!
Термін експонування виставки: з 17 червня по 17 серпня.

Контакти

Скорик Олена Петрівна
завідувачка сектором кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної
kbh.hdnb@gmail.com

 

Тематичні виставки Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

03/04/2020 Технічні роботи на сайті бібліотеки

13/04/2020 Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички
VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста
Дистанційний курс
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »