Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві

07/06/2019

Відділ науково-методичної роботи

Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві

Круглий стіл

Конференція

 

Працівники відділу науково-методичної роботи, завідуюча сектором інноватики та професійного розвитку К. М. Вірютіна та головний бібліотекар сектору наукового управління і бібліотечної технології Л. А. Зозуля взяли участь у роботі круглого столу «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві» (м. Одеса). Він проходив у межах Інтелект-форуму 2019: ХХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» на базі Одеської національної наукової бібліотеки. Учасники круглого столу (70 фахівців) обмінялися досвідом інноваційної діяльності бібліотек. Катерина Вірютіна виступила з доповіддю: «Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка: інноваційні практики і проекти».

Фахівці бібліотеки долучилися до обговорення питання «Сучасні політичні і соціальні виклики та національна книга», взяли участь у презентації «ІІ Всеукраїнського бібліотечного Біографічного рейтингу: комунікативні ''ліфти'', ''коридори'' та ''майдани'' в бібліотечній справі».

ХДНБ ім. В. Г. Короленка, що брала участь у Бібліографічному рейтингу, нагороджена дипломом учасника топ-10 рейтингу та дипломом ІІ ступеня переможця в номінації «Персональний покажчик» за підготовку видання «Український письменник Михайль Семенко (1892–1937) [Текст] : біобібліогр. покажч.» / Харків. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка , [уклад.: С. О. Бикова, О. М. Дмитрієва]. – Харків : ХДНБ ім. Короленка, 2018. – 256 с. – (Повернені імена, вип. 21). – Імен. покажч.: с. 185–195. – Покажч. назв зб., циклів і худож. творів: с. 195–254.

У дні роботи Форуму фахівці відвідали творчі майданчики, презентації нових вітчизняних видань, мистецький ярмарок, а також стали учасниками виїзного свята української книги у м. Вилкове.

 

Конференції, семінари Відділ науково-методичної роботи