Візит білоруських колег

05/09/2019

Відділ науково-методичної роботи

Візит білоруських колег

 

До Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка завітали гості з Бiлоруського державного унiверситету культури і мистецтв (БДУКіМ) – старший викладач кафедри інформаційних ресурсів і комунікацій, кандидат педагогічних наук Олена Едуардiвна Полiтевич та старший викладач кафедри менеджменту соціально-культурної діяльності Олег Анатолійович Барма. ХДНБ активно співпрацює з БДУКіМ у напрямку професійного розвитку – для слухачів Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, студентів та викладачів БДУКіМ і співробітників Президентської бібліотеки Республіки Білорусь прочитано цикл он-лайн лекцій за напрямами «Електронна бібліографія» та «Бібліотечна журналістика».

Білоруські колеги ознайомилися з роботою науково-дослідного відділу документознавства, колекцій рідкісних видань і рукописів, відділу наукової організації і використання основного фонду, кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної та інших структурних підрозділів. На зустрічі із заступником директора з наукової роботи ХДНБ, кандидатом наук із соціальних комунікацій Л. В. Глазуновою та працівниками бібліотеки (відділу науково-методичного роботи, кабінету бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної та відділу міжбібліотечного абонемента та електронної доставки документів) обговорено можливості співпраці у сфері підвищення кваліфікації та дистанційної освіти фахівців бібліотечної галузі, організації спільних проєктів, участі у наукових конференціях, можливість публікацій у наукових виданнях тощо.

Гості передали до фонду бібліотеки наукові видання БДУКіМ та отримали в дар видання ХДНБ.

На прохання колег заступник директора з наукової робот Л. В. Глазунова організувала зустріч з науковцями Харківської державної академії культури, екскурсії до наукових бібліотек Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного медичного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

 

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

03/04/2020 Технічні роботи на сайті бібліотеки

13/04/2020 Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Instagram: базові навички
VIIІ Всеукраїнська онлайн школа бібліотечного журналіста
Дистанційний курс
Відділ науково-методичної роботи
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »