Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст.

25/09/2019

Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст.

Презентація проєкту

Презентація віртуального проекту

 

Організатори представили результати проєкту та електронну колекцію харківських мистецьких і літературно-художніх журналів, що виходили друком у першій третині ХХ ст.

Проєкт реалізовувався у ХДНБ ім. В. Г. Короленка за підтримки Українського культурного фонду протягом травня-вересня 2019 року. Було оцифровано, оброблено, каталогізовано 6 найменувань періодичних видань (112 номерів), відреставровано 348 пошкоджених сторінок. Створено онлайновий ресурс, на якому розміщено колекцію оцифрованих журналів, що демонструють надбання як української, так і європейської культури.

У заході брали участь науковці Харкова, які досліджують історію літературно-мистецького життя України, бібліотечні фахівці Харкова, представники ЗМІ.

Для довідки:

Проєкт «Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст.» реалізований за результатами відкритого конкурсу проєктних пропозицій програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду.

Програма спрямована на впровадження умов для культурного самовираження шляхом створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту.

 

Веб-ресурс «Краєзнавство» Відділ впровадження бібліотечно-інформаційних систем і технологій та підтримки баз даних Відділ «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка Проекти і гранти

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »